Zpět na » Primera Division » Gavilán se vrací

Primera Division - Gavilán se vrací

0

Líbilo se

27.03. - Jaime Gavilán, hráč Valencie se konečně vrací do tréninkového procesu po několika měsíčním "nicnedělání" způsobené zraněním kolena. Klub uspořádal tiskovou koferenci, kde hráč vyjádřil své pocity.

Popsal jakou má radost z toho, že se může vrátit ke každodennímu drilu."Je to na mě vidět. Ještě mi zbývají asi tři až čtyři týdny práce s týmem, šíleně se těším. Koleno vypadá moc dobře, teď už jenom potřebuji nabrat pořádně fyzičku a budu k dispozici trenérovi."

Ke svému zranění poznamenal: "Měl jsem zranění, které se léčí pomalu, ale od chvíle, kdy jsem se zranil, jsem měl perfektní péči od našich lékařů. Zažil jsem složité momenty, ve kterých mi pomohla moje rodina a přítelkyně, to bylo hodně důležité."

Ohledně délky léčby poznamenal: "normálně se to léčí šest měsíců, k týmu jsem se vrátil po pěti a půl měsících, než budu schopen nastoupit do utkání, potrvá to tak ještě čtrnáct dní. To znamená, že se tak splnilo těch předpovídaných šest měsíců."

"Je to složité, když všechno sledujete jen z povzdálí, byly to těžké okamžiky, zvláště, když jsme měli tolik zraněných. Přesto stále ještě učinkujeme ve dvou soutěžích, to je chvályhodné." Situaci vLa Lize okomentoval následovně: Tak jak jsme prohráli v minulém kole se může stát každému,z těch, co hrají nahoře, máme ztrátu šest bodů." Na závěr ještě dodal:"Vždycky jsem se považoval za skalního fanouška Valencie. Moc by se mi líbilo jet do Londýna, ale nejde to. Teď se soustředím pouze na rekonvalescenci. Uvidím to doma v televizi a budu fandit jako všichni."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ valenciacf.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články