Zpět na » Primera Division » Real plánuje pro Carlose rozlučku

Primera Division - Real plánuje pro Carlose rozlučku

0

Líbilo se

26.03. - Real Madrid plánuje rozlučkový zápas pro svoji legendu, Brazilce Roberta Carlose, tak, jak si hráč zaslouží. Roberto Carlos opustí klub na konci června, jeho příštím působištěm bude Fenerbahce Istanbul.

Klub by rád přichystal oslavy hodné jeho hráči, který patřil mezi nejlepší levé beky madridské historie. Calderón, prezident Realu naznačil, že by se neměla opakovat situace s odchody Figa či Ronalda, kteří klub opustili v tichosti.

Jediným problémem je nabitý kalendář, Real zoufale hledá termín rozlučkového zápasu. Nebude to vůbec jednoduché. Klub již vyškrtl možnost, že by se utkání odehrálo během ligové soutěže. Real ještě má velkou šanci ligu vyrát a vedení nechce narušit koncentraci mužstva.

Další možností, která je ve hře, je odehrání zápasu po návratu Realu z turné po Spojených státech. Mužstvo odjíždí do Ameriky 19.června, dva dny po skončení ligové soutěže. V USA Real stráví devět dní. Real rovněž zvažuje pozvat Fenerbahce na turnaj o trofej San Bernabeu.

Roberto Carlos se dnes vrátí do Madridu poté, co strávil se souhlasem klubu v Brazílii čtrnáct dní. Obránce se zotavoval ze zranění, které utrpěl v zápase Ligy mistrů 8.března proti Bayernu. Lékaři Realu ho prohlédnou a rozhodnou se, jestli bude schopen hrát ligový zápas proti Celtě (ten je na pořadu v neděli), anebo si bude muset počkat na následující zápas s Osasunou 8.dubna.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články