Zpět na » Primera Division » Byli jsme nervózní

Primera Division - Byli jsme nervózní

0

Líbilo se

25.03. - Trenér národního mužstva Luis Aragonés po vítězství nad Dánskem (2:1) uvedl, že jeho svěřenci byli v utkání příliš nervózní a také, že druhý poločas byl trošku netypický, protože tak kvalitní hráči jako Silva či Iniesta ztráceli až příliš lehce míče.

Aragonés řekl, že dva góly, které jeho mužstvo vstřelilo, bylo to nejlepší, co se v utkání událo."Měli jsme trochu štěstí, že hráli bez vyloučeného hráče. Dali jsme dva góly a to bylo prakticky všechno. Nechápu, že se za stavu 2:0 objeví takové nervy, mluvili jsme o tom, že si budeme přihrávat a hrát na protiútoky, abychom rozhodli utkání. Byli jsme hodně nervózní a to ve fotbale nejde, měli jsme i to štěstí."

Ve druhém poločase nad jeho mužstvem zvítězil neklid a nervozita: "Mužstvo určitě není takové, jaké jsme viděli ve druhé půli. Odcházel jsem nespokojený, protože bychom neněli mít takové nervy, když vedeme 2:0 a můžeme proměnit nějaký protiútok. Jsou hráči, kteří nemohou ztrácet míče, tak jak se to stávalo. Není to normální, aby hráči jako Silva, nebo Iniesta ztráceli balón tak lehce. Byla to netypická druhá půle. Hráče jsem vůbec nepoznával, nemůžou tak rychle ztrácet míč. Není možné, abychom hráli druhou půli tak špatně," objasnil Aragonés.

Střelec první branky Ĺ panělska, Fernando Morientes uvedl: "Nervozita přišla po jejich gólu na 2:1, po situaci, kterou jsme mnohokrát viděli na videu. Moc dobře jsme věděli, že mají schopné hráče do vzdušných soubojů. Stav dva jedna nám měl dát klid, že máme tři body, ale nechtěli jsme hrát příliš dopředu, abychom nenechávali vzadu hráče samotné a nedostali další gól." Záložník Barcelony Xavi uvedl, že "tři body zůstali doma a to je důležité. Ĺ koda, že jsme se tolik trápili. Díky obdrženému gólu jsme se museli trochu stáhnout, hrát na své polovině a pod tlakem."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články