Zpět na » Primera Division » Sánchez první posilou Realu

Primera Division - Sánchez první posilou Realu

0

Líbilo se

25.03. - Sergio Sánchez, stoper záložního celku Realu Madrid bude první posilou Realu Madrid pro příští sezonu. A pro nového trenéra. V madridském deníku As již mají jasno, že jím bude Bernd Schuster.

Klub ze San Bernabeu totiž uplatní opci na hráče, kterou si s Espanyolem vyjednal v lednu. Sergio Sánchez je totiž v současnosti hráčem katalánského klubu a v klubu Real Madrid Castilla pouze hostuje. Real by za hráče měl Espanyolu zaplatit dva miliony eur před 30.červnem, další milion si Espanyol vyjednal, když Sánchez odehraje deset zápasů za první mužstvo, další když odehraje dvacet a ještě jeden navíc, když sehraje třicet utkání.

Míchel, trenér Realu Madrid Castilla, vychvaloval nejen jeho schopnosti, ale také jeho povahu. "V béčku je hodně hráčů, kteří kdyby tolik nepospíchali, tak by mohli být již v prvním mužstvu. Měli by si vzít za příklad Sergia Sáncheze. On neváhal opustit Primera Division a Espanyol a šel do Castille, protože věděl, že pouze tak přijde jeho šance."

Sergio teď sklízí ovoce. Je mu dvacet let, v Realu Madrid Castilla má pevné místo, šestého února debutoval v reprezentaci do 21 let. Nechce se však příliš rozptylovat. "Teď pouze myslím na to, jak pomoci Castille."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články