Zpět na » Primera Division » Boj o Cristiana Ronalda

Primera Division - Boj o Cristiana Ronalda

0

Líbilo se

25.03. - Cristiano Ronaldo je v současné době jeden z nejlepších hráčů nejen Portugalska, ale i celého fotbalového světa. Také je středem možných přestupů. Zájem o něj mají dvě fotbalové velmoci – Barcelona a Real Madrid. Oba dva kluby se ho snaží získat už delší dobu, ale jeho nynější zaměstnavatel ho stále nechce uvolnit.

Už na fotbalovém mistrovství světa v Německu se projevil jako výborný hráč a výrazně pomohl Portugalsku dostat se až do semifinále. Po čtvrtfinálovém střetu s Anglií se spekulovalo o jeho odchodu z Manchesteru United, protože se výrazně zapříčinil o červenou kartu, kterou dostal jeho spoluhráč z anglického klubu, Wayne Rooney. Nějakou dobu spolu nemluvili, ale naštěstí pro Manchester si to všechno vyříkali a Ronaldo zůstal.

V Manchesteru United si pochvalují jeho vynikající formu a zatím o jeho prodeji neuvažují, i když se o něho zajímá hodně klubů, kteří jsou za něj ochotni nabídnout velkou částku. Hlavními zájemci jsou Real Madrid a Barcelona.

Už několikrát se ho oba španělské celky snažily přetáhnout k sobě, ale druhý nejlepší střelec Premier League zatím nepřišel těmto nabídkám na chuť. Nicméně už několikrát potvrdil, že ho španělský fotbal svým herním stylem velice přitahuje.

Navíc portugalské noviny zveřejnily, že Real Madrid nabízí o pět miliónů eur více než Barcelona. Madridský klub by byl ochoten zaplatit Manchesteru 80 miliónů eur, zatímco Katalánci 75 miliónů. Těchto pět miliónů může být nakonec rozhodujících. Ovšem zatím to jsou jen spekulace.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články