Zpět na » Primera Division » Glosy k utkání Real Sociedad - Real Madrid

Glosy k utkání Real Sociedad - Real Madrid

Glosy k utkání Real Sociedad - Real Madrid © sport.es - Gareth Bale dal včera hned dva góly

4

Líbilo se

22.08. - NEPŘEHLÉDNĚTE Real Madrid včerejší ligovou premiéru na stadionu Anoeta v San Sebastiánu bez potíží zvládl a pozitivně tak zareagoval na úspěšný vstup do ligy svého největšího konkurenta z Barcelony. Zde je pár postřehů z tohoto duelu, který madridský klub vyhrál 3:0.

Real skvělý vstup do ligové soutěže, Sociedad ale podal pomocnou ruku

Real Madrid konečně vstoupil do ligového ročníku bez zaváhání, stejně pevným krokem, jako při svém posledním mistrovském ročníku 2011-12, kdy vyplenil Zaragozu výsledkem 0:6. Tentokrát byl ale jeho velký spojencem domácí tým, který odehrál hodně mizerný zápas a příliš kvality Bílého baletu neprověřil. Na Casillu prakticky nevyslal nějakou nebezpečnou střelu.

Morata - gól nedal, přesto nejlepší

Álavro Morata je pod velkým tlakem. Je jedinou posilou klubu (zatím) a nestál zrovna málo. Čekají se proto od něj, jako od klasické „devítky", góly. Hodně gólů. Včera sice žádný nedal, ale svojí prací v útoku ukázal, že může být pro mužstvo přínosem, i když nerozvlní síť.

Anoeta - Baleův zaslíbený stadion

Gareth Bale od svého přestupu do Realu Madrid hrál na stadionu Anoeta v San Sebastiánu třikrát a pokaždé zde vstřelil branku. Včera naskočil na pažit stánku v Gipuzkoe počtvrté a svoji idylku s tímto stadionem potvrdil už po dvou minutách hry. Svoji bilanci si vylepšil ještě v nastaveném čase dalším gólem.

Další debut Asensia, další gól

Marcu Asensiovi se daří tak, jak nečekal snad ani ten největší optimista. Při pohledu na něj si člověk pomyslí, že už musí v Bílém baletu hrát minimálně několik sezón. Jistý, suverénní. Ale kdepak. Ostrý debut v áčku si odbyl teprve před 13 dny, v evropském Superpoháru, a dal gól. Včera měl ligovou premiéru v dresu Blancos - a také skóroval.

James opět na lavičce

Asi to není dobré, když hráč, kterého si cení prezident Realu na 80 milionů eur, sedí na lavičce. Zidane navíc lišácky vyřešil debatu James-Isco tím, že nenasadil od začátku ani jednoho. Místo nich šel kromě Asensia na plac Kovačić...a hrál výborně. Přeskočil oba i chorvatský záložník?

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články