Zpět na » Primera Division » Schuster: Jsem připraven být trenérem Realu Madrid

Primera Division - Schuster: Jsem připraven být trenérem Realu Madrid

0

Líbilo se

25.03. - Bernardo Schuster, v rozhovoru pro kanál Fox Sports, prozradil jak by měl vypadat jeho ideální tým a také řekl něco ohledně své budoucnosti. Také ví o tom, že je jeden z možných kandidátů na post Fabia Capella. Současný trenér Getafe zdůraznil, že je perfektně připraven stát se trenérem Realu Madrid.

Trenér Getafe poznamenal: “v mém vysněném mužstvu bych chtěl mít směsici hráčů: defenzívu na kterou se můžu spolehnout a také by samozřejmě měla nahánět strach soupeři, a proto bych do ní vybral Argentince”. A pokračoval ve vysvětlování: “v záloze se mi líbí němečtí hráči a na hrotu bych chtěl mít Brazilce, protože ti před brankou dokážou vytvořit hotové peklo”. Na otázku kam by zařadil španělské hráče, řekl: “Ĺ panělský hráč se přizpůsobí všem pozicím”.

Německý trenér, který je jeden z možných kandidátů na lavičku Realu Madrid, se nezalekl své budoucnosti, o které se teď mluví a potvrdil, že je perfektně připraven stát se trenérem Realu Madrid.

Rozhodně také není neklidný , protože ví, že je to mladý trenér a má toho ještě hodně před sebou: “Mám trpělivost, a proto také nejsem nervózní. Fotbal mi dal příležitost vést velký klub. To nejdůležitější je, abych věděl co přesně chci. Proto jsem klidný a cítím se připravený”, poznamenal současný trenér Getafe.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články