Zpět na » Primera Division » V Evropě mě zajímá jen Villarreal

Primera Division - V Evropě mě zajímá jen Villarreal

0

Líbilo se

23.03. - Juan Román Riquelme, tvořivý záložník Villarrealu CF, který v současné době hostuje v argentinském klubu Boca Juniors, uvedl, že by nikdy nehrál za jiný evropský tým, než Villarreal.

"Ve Ĺ panělsku jsem zažil velice šťastné chvíle. Byl jsem tady tři a půl roku, strávil jsem je výborně. Chovali se ke mně královsky, jako bych se tady narodil," uvedl Riquelme, který by se měl podle úmluvy vrátit v červnu do Villarrealu. Pro rádio La Red z Buenos Aires prohlásil, že ve Ĺ panělsku má ještě dva roky smlouvu a jeho povinností je dodržet je.

"Tam je můj domov a měl jsem štěstí, že mi všechno vycházelo dobře. Vešel jsem v povědomí celé Evropy právě díky Villarrealu," komentoval. "A kvůli tomu, když nebudu hrát za Villarreal, nebudu hrát za zádný jiný evropský tým," potvrdil. Dále Juan Román Riquelme poznamenal, že minulý rok ho trenér Manchesteru United Alex Ferguson chtěl přivést do svého týmu. "Našel si ne v hotelu, ale řekl jsem mu, že ne. Ve všech věcech mám jasno. Chci žít v klidu, na místě, kde je spokojena moje rodina," zdůraznil.

Riquelme byl hlavní postavou svého týmu ve čtvrtečním utkání Copa Libertadores proti mexické Toluce. Boca Juniors vyhrála 3:0 a Riquelme dal jeden gól.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články