Zpět na » Primera Division » Giuly chce ukončit kariéru v Barce

Primera Division - Giuly chce ukončit kariéru v Barce

0

Líbilo se

24.03. - Ludovic Giuly, francouzský útočník FC Barcelona se v posledních týdnech objevil na zaručených seznamech hráčů, kteří by měli Nou Camp pro sezonu 2007-08 opustit. Sám hráč však uvedl, že jeho záměr je dodržet smlouvu, která mu vyprší za rok.

Francouzský útočník minulé léto podepsal prodloužení smlouvy do 30.června 2008. Jeho záměrem je tento kontrakt dodržet. "Jsme v rozehrané sezoně, takže nemyslíme na budoucnost. Až skončí, tak každý bude mluvit s prezidentem o své budoucnosti," komentoval situaci Ludovic Giuly a zopakoval svoji náklonnost zůstat nadále hráčem Barcelony.

"Jsem tady hodně šťastný a doufám, že to tak bez problémů potrvá," který se po uzdravení Lea Messiho stal znovu náhradníkem. Fotbalovým světem letěli v poslední době spekulace o jeho možném odchodu do Juventusu Turín. O této informaci a jeho možném přestupu do Turína má Ludovic jasno: "Didier Deschamps byl můj trenér v Monaku, ale není to můj přítel ani mi nevolal, aby zjistil, jak se mám. Líbilo by se mi ukončit fotbalovou dráhu zde, " poznamenal Giuly, který považuje svou kariéru v reprezentačním týmu za uzavřenou, když celek trénuje Raymond Domenec.

Nejasno o své budoucnosti má i náhradní brankář Barcelony Albert Jorquera. Tomu skončí smlouva stejně jako Giulymu v létě roku 2008. "Je to něco, co zhodnotíme na konci sezony. Jsem tady celkem spokojený." Jorquera nedávno podepsal vylepšení smlouvy, ne však její prodloužení. V brankovišti má totiž silného soupeře, Víctora Valdese. "To je skvělý gólman. Je jasné, že pod Aragonesem nemá šanci dostat se do branky ale je velmi pravděpodobné, že v budoucnu, pod jiným trenérem bude v nominaci, možná si nominaci vybojuje již teď." V základní sestavě nastupuje pouze v Copa del Rey o příštím soupeři, Getafe, se vyslovil takto: "Všechny týmy, které nás mohly potkat jsou těžké, takže to bylo vlastně jedno, koho dostaneme. Bude do komlikované, protože odveta se hraje venku." V případě, že by nakonec klub opustil, vidí dobrou náhradu v gólmanu Rubénu Martinezovi. "Zlepšil se v posledních dvou letech, pořád se vyvíjí a je hodně mladý, kdybych mohl, vsadil bych na něj, " ukončil Jorquera.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ mundodeportivo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články