Zpět na » Primera Division » Valerón znovu na operaci

Primera Division - Valerón znovu na operaci

0

Líbilo se

20.03. - Záložník Deportiva La Coruňa si zřejmě ještě všechnu smůlu nevybral. V sobotu ho čeká operace kolena. Na tom by nebylo nic divného, kdyby to v nedlouhé době nebyla již jeho třetí!

Celé toto trápení trvá již téměř čtrnáct měsíců. Valerón byl v péči lékařů, fyzioterapeutů, dvakrát byl již vyléčený a zkoušel se dostat do formy na trávníku (11.června 2006 a 7.ledna 2007), ale koleno zátěž nesnese. Zhruba v tomto duchu se vyjádřil klubový lékař César Cobián.

22.ledna 2006 utrpěl Valerón přetržení křížových vazů levého kolene. Tohle zranění ho odepsalo ze hry až do loňského června, kdy si pro změnu poranil vnější meniskus a křížové vazy ve stejném koleni v předsezónním přáteláku s Benficou Lisabon.

Na zelený pažit se Valerón vrátil opět 7.ledna letošního roku, ale znovu se ozvaly bolesti , které přetrvávaly až dodnes. 9.března ho prohlédl doktor Guillén, který rozhodl, že se hráč podrobí postupné zátěži až dodneška. To se rozhodlo, že se nedostavil očekávaný výsledek. Ještě předtím se nad jeho poraněným kolenem radili domácí i zahraniční lékaři, aby stanovili správnou diagnózu. V pátek by měl být hráč přijat na kliniku Cemtro v Madridu a hned následující den operován.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články