Zpět na » Primera Division » Moratti chce přitáhnout Messiho

Primera Division - Moratti chce přitáhnout Messiho

0

Líbilo se

20.03. - President Internu Milán, Massimo Moratti, si přeje nemožné. Chtěl by do milánského klubu přetáhnout barcelonského útočníka Lea Messiho. Předchozím spekulacím o zájmu Internu o Ronaldinha, se jen vysmívá a říká, že by to bylo zbytečně moc peněz, které raději použije na něco jiného.

Moratti, který už několikrát vyjádřil obdiv k Messimu, předpokládá, že jeho sen o získání tohoto argentinského útočníka je takřka nemožný, protože Barcelona si ani otázku, že by tak talentovaného hráče nechala odejít, nepoložila. Kdyby si to ale později vedení rozmyslelo, účtovalo by si za něj 150 miliónů eur.

“Získání Messiho je jeden za našich snů, které máme, ale Barca ho zatím nechce za žádnou cenu uvolnit a ani nepotřebuje peníze. Proto se domnívám, že i nadále bude v katalánském klubu pokračovat”, přiznal milánský president.

Moratti se zachoval velmi ostře, když se ho ptali ohledně zájmu Internu Milán o podepsání smlouvy s Ronaldinhem. “Ronaldinho do Milánu? Raději si peníze, které bych za něho dal, budu šetřit a vynaložím je za jiné hráče”, vysvětlil.

Nicméně, president Interu, v každém případě ujistil, že jeho tým, který je zatím ve vedení italské ligy, nenaléhá, že se musí nutně posílit. “Máme velmi silné mužstvo a někdy by měli sny, jenom sny také zůstat”, řekl.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články