Zpět na » Primera Division » Chci hrát v Barce až do konce smlouvy

Primera Division - Chci hrát v Barce až do konce smlouvy

0

Líbilo se

21.03. - Stoper, či defenzivní záložník mistrovské Barcelony chce hrát v katalánském týmu až do skončení svého kontraktu, ale samozřejmě to záleží na vedení klubu, jestli budou chtít, aby z klubu odešel.

"Jestliže vedení klubu bude chtít, abych odešel, bude to jejich rozhodnutí, já tu chci zůstat až do doby, kdy mi skončí smlouva," uvedl Márquez na prezentaci svých internetových stránek rafaelmarquez.com.mx, které mapují jeho sportovní dráhu a jeho další aktivity.

Márquez, který se při videohře utkal s majitelem Microsoftu Billem Gatesem, neskrýval překvapení, když se ho mexičtí novináři zeptali na možný přestup do jiného klubu. ""Nikdo mi o tom nic neříkal, že bych mohl odejít z klubu, překvapilo mě to. Mám tam myslím dobré vztahy, nikdy mi o téhle možnosti neříkali," řekl Márquez.

Hráč poskytl krátkou tiskovou konferenci v předposledním patře ze 47 poschodí budovy World Trade Center v hlavním městě Mexika. Tam prohlásil, že se cítí v klidu ohledně jeho vztahů v klubu. "Mám smlouvu do roku 2010, město je krásné, lidi se nou jednají rovněž dobře," poznamenal Márquez.

Márquez uvedl, že se cítí trošku zahanbený, protože jeho poslední výkony občas nebyly úplně nejlepší, ale trvá na tom, "že se každý může mýlit, když jste obránce, vaše chyby jsou víc vidět, nevyrovnanost výkonů postihla celý tým", uzavřel rafael Márquez.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články