Zpět na » Primera Division » Fanoušci Realu dávají přednost Cicinhovi před Alvesem

Primera Division - Fanoušci Realu dávají přednost Cicinhovi před Alvesem

0

Líbilo se

21.03. - Na internetových stránkách marca.com byla čtenářům položena otázka, jestli je nutné kupovat Daniela Alvese ze Sevilly, když má klub k dispozici Brazilce Cicinha? Výsledek byl celkem jasný...Ĺ edesát pět procent respondentů se vyslovilo, že dávají přednost Cicinhovi.

Včera se objevila na internetovém serveru marca.com informace, že královský klub má v úmyslu kromě Portugalce Cristiana Ronalda angažovat také jednoho z nejlepších obránců La Ligy, Brazilce Daniela Alvese. Na stejném serveru se proto hned objevila anketa, jestli je nutné tohoto hráče angažovat, když na stejném postu má Real připraveného Brazilského hráče Cicinha, který se pomalu zotavil ze zranění kolena. Capello by s ním mohl počítat již příští víkend, kdy se po reprezentační pauze znovu rozjede Primera Division a Real jede na stadion Balaidos do Viga.

Výkony Cicinha určitě nebyly v hlavách madridistů zapomenuty. Cicinho poté, co loni v zimě přišel do Madridu odehrál 23 utkání a dal v nich tři góly. Na stejný počet gólů potřeboval Alvés zápasů padesát. Navíc byl nejlepším nahrávačem v dresu Bílého baletu. Zřejmě i kvůli tomu se pětašedesát čtenářů těchto stránek vyslovilo za to, že je zbytečné angažovat dalšího pravého beka.

Navíc, k dnešnímu dni má real pravou stranu obrany velice dobře obsazenou. Na kraji defenzivy mohou naskočit Miguel Torres, ketrý v současné chvíli spíše nastupuje na druhé straně, či Sergio Ramos. Klub má v záloze ještě mladého odchovance Sergia Sancheze, který teď hraje v béčku a během sezony již hrál i v Espanyolu. Michel Salgado si pro příští sezonu bude hledat působiště jinde a Diogo přestoupí do Zaragozy. Takže celkem šest.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články