Zpět na » Primera Division » Manu del Moral v Copa del Rey preferuje Deportivo

Primera Division - Manu del Moral v Copa del Rey preferuje Deportivo

0

Líbilo se

21.03. - Konečně se už dohrálo i poslední čtvrtfinálové utkání Copa del Rey, kde se utkali dva sevillské týmy. Z tohoto duelu vyšla vítězně Sevilla FC a postupuje do semifinále. Kromě Sevilly se dále dostala Barcelona, Deportivo la Coruňa a Getafe.

Manuel del Moral, útočník ve službách Getafe, se dnes zmínil o slosování semifinálových dvojic Copa del Rey, které zítra proběhne v sídle španělské fotbalové federace a řekl, že by dal přednost mít za svého rivala Deportivo.

“Osobně bych raději chtěl hrát proti Deportivu.Samozřejmě si také myslím, že hráči z Deportiva přemýšlí stejně jako my, a proto by chtěli za soupeře nás. Uvidíme jestli budeme mít štěstí a v semifinále se utkáme”, vysvětlil.

Manuel se akorát zotavil ze svého zranění a už normálně trénuje se svými spoluhráči. Dále také poznamenal, že reprezentační přestávka mu pomůže se zlepšit: “Jediné co teď potřebuji, je dostat se zpět do rytmu a to nejlépe co nejrychleji”.

Se svým týmem by se samozřejmě chtěl dostat do evropských soutěží a také k tomu nemá daleko.Nicméně vysvětlil, že první musí myslet na vítězství a postupovat pomalu. Manuel del Moral na závěr porovnal sobotní zápas, které bude hrát španělský národní tým, s utkáním, které sehraje Getafe v lize příští týden proti Zaragoze: “Jakmile to srovnám, vychází mi stejný závěr. Máme dvě možnosti: Vyhrát nebo zvítězit”, zakončil rozhovor.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články