Zpět na » Primera Division » Nechci být hráč pro druhé poločasy

Primera Division - Nechci být hráč pro druhé poločasy

0

Líbilo se

22.03. - Ještě nedávno hvězda Betisu Sevilla, dnes náhradník ve Valencii. Joaquín Sánchez neprožívá v novém klubu nejpříjemnější období. Ale neztrácí naději, bude se snažit získat důvěru trenéra Quique Sancheze Florese. Joaquín je z toho špatný.

Trenér Flores mu nedává moc příležitostí, proti Racingu znovu naskočil do zápasu až v jeho průběhu. Flores se rozhodl vsázet na rodáka z Puerto de Santa Maria až na druhé poločasy, jako oživení, či jakéhosi žolíka. Důkazem je následující statistika. Joaquín hrál již ve 25 utkáních, ale pouze ve třinácti nastoupil od začátku, zbytek zažil úvodní hvizdy na lavičce. Situace se kterou není moc spokojený. "Nelíbí se mi nálepka žolík, nebo fotbalista pro druhé poločasy. Chci hrát od začátku, myslím že tak mužstvu můžu být více prospěšný," naznačil Joaquín, který se v nové roli necítí zrovna dobře. "Nejsou to příjemné momenty, nejsem na to zvyklý, ale budu se snažit to snášet, co nejlépe. Každý hráč je naštvaný, když nehraje. Čekal jsem, že budu dostávat více příležitostí, ale když nastoupím, snažím se pomoci mužstvu."

Nicméně krajní záložník nelituje toho, že přestoupil v létě do týmu, který hraje zápasy na stadionu Mestalla. "Jsem ve velkém klubu. Cítím, že mě tu chtějí, nemůžu si na nic stěžovat. Nelituji toho, že jsem tady, právě naopak, jsem vděčný mnoha lidem," uvedl Joaquín, kterému chvíli trvalo, než se adaptoval. "Musel jsem všechno změnit, protože trenér po mně chce něco jiného, než to bylo v Betisu." Co se týče ligové soutěže Joaquín ještě nic nevzdává. "Týmy, ketré jsou nahoře se trošku vzdálily, ale nic ještě není rozhodnuto. Ztrácíme šest bodů, jestli chceme něco dokázat, nesmíme dělat takové chyby."

Joaquín byl jedním z hráčů, kteří z blízka zažili bitku po utkání Ligy mistrů mezi Valencií a Interem. Joaquín je okomentoval následovně: "Právě jsme oslavovali a přišel k nám Burdisso, z trochu poničenou tváří, vypadal jako lev. Dostal jsem víc ran, než Marchena, i když jsem jich i víc rozdal. Ještěže namířil ke Carlosovi, kdyby šel po mě, asi by mě zabil. Přišel jsem domů se spoustou škrábanců, manželka se mě ptala, kde jsem byl. tak jsem jí řekl, že to mohla vidět v televizi." Joaquín se rovněž vyjádřil k tomu, jak na tom jsou jeho spoluhráči: "Marchena na tom není dobře, protože ho potrestali, aniž by něco udělal. Potom se na to trochu zapomělo, když je s reprezentací, ale je pořád naštvaný. Navarro rovněž, protože sedm měsíců je hodně. Takže se snažíme o tom moc nemluvit a pomoci jim to překonat, " přiznal.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články