Zpět na » Primera Division » Calderón: Robinho je budoucnost Realu Madrid

Primera Division - Calderón: Robinho je budoucnost Realu Madrid

0

Líbilo se

22.03. - Po tom, co se Robinho předvedl v utkání s Gimnásticem Tarragona, ujistil president Realu Madrid, že ho jen tak nenechají odejít. Spekulovalo se totiž o jeho odchodu, protože mu trenér Fabio Capello zcela nevěřil a nenasazoval ho do sestavy. Proto také Robinho uvažoval o odchodu do jiného klubu.

“Robinho je budoucnost Realu Madrid”, a proto jeho prodej nepřichází v úvahu, ujistil president madridského klubu, Ramón Calderón. President vysvětlil: “Přejeme si, aby Robinho pokračoval v Realu mnoho let, a proto ho také za žádnou cenu neprodáme a ani ho nikomu nepřenecháme. Je to jeden z nejlepších hráčů na světě a určitě je nejlepší nebo jeden z pěti nejlepších útočníků na světě. Je výjimečný”.

“Vyhrajeme ligu v posledním kole”

Tuto větu vyslovil Ramón Calderón během své plavby okolo amerického kontinentu. Teď se právě nachází v Panamě, kde řídí první ibersko americké utkání škol Realu Madrid. Calderón se znovu projevil jako optimista, když krátce mluvil o budoucnosti svého mužstva a odvážil se říct: “Myslím si, že vyhrajeme titul v Primera división. I když jsou teď před námi dva velice kvalitní kluby, máme naději a také skvělý tým”.

President Realu Madrid si už dokonce představuje oslavy titulu a velmi jistě řekl: “ 17. června budeme hrát doma proti Mallorce a po tomto zápase vypuknou oslavy”.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články