Zpět na » Primera Division » Real se chystá vyloupit Sevillu

Primera Division - Real se chystá vyloupit Sevillu

0

Líbilo se

20.03. - Real Madrid už pomalu začíná vířit zatím stojaté vody přestupových transakcí v Primera Division. Již dříve oznámil svůj enormní zájem o Cristiana Ronalda z Manchesteru United, teď oznámil, že se zajímá o dva hráče Sevilly.

Po Ronaldovi je cílem číslo dva pravý obránce Sevilly FC, Brazilec Daniel Alvés. Podle deníku Marca již existují první kontakty prostřednictvím Franca Baldiniho, který zjišťoval podmínky, za jakých by bylo možné přestup uskutečnit. Prezident Sevilly Del Nido je prý ochoten Brazilského beka prodat. Dani Alvés je podle odborníků a fanoušků považován za jednoho z nejlepších obránců, kteří běhají na stadionech Primera Division. Svůj zájem již dříve oznámila pochopitelně i Barcelona a Alvés uvedl, že by se mu velmi zamlouvalo hrát za tým, jenž v současnosti vede ligovou soutěž. Brazilský obránce je nejlepší nahrávač v La Lize, když už pomohl v deseti případech na gól svým soupeřům. Rovněž zaujímá třetí pozici ve statistice hodnotící počet centrů do šestnáctky.

Velmi vážně se Real Madrid zajímá i o spoluhráče Alvése, Jesuse Navase, který je považován za velmi talentovaného. Trápí ho však stavy úzkosti, díky nimž nenastoupil v reprezentaci i když byl několikrát osloven. Poslední zprávy však mluví o tom, že přestup do Realu by mohl dopadnout dobře.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články