Zpět na » Primera Division » Alaba nedá Realu spát. Vyjednává proto s Bayernem, který ale chce 80 milionů eur

Primera Division - Alaba nedá Realu spát. Vyjednává proto s Bayernem, který ale chce 80 milionů eur

Alaba nedá Realu spát. Vyjednává proto s Bayernem, který ale chce 80 milionů eur © thesun.com - David Alaba

1

Líbilo se

15.06. - Vedení Realu Madrid neopouští touha angažovat do svého týmu Davida Alabu z Bayernu Mnichov. Minulý týden totiž zástupce španělského klubu vyjednával s členy managementu bavorského celku možnost přestupu 23letého hráče, který momentálně reprezentuje Rakousko na EURO 2016.

Již před pár týdny se ve Vídni setkal otec fotbalisty George Alaba s ředitelem Realu Madrid José Ángelem Sánchezem, na níž si vyslanec Realu pouze potvrdil svolnost hráče k případnému přestupu. Rakouský reprezentant by byl z přesunu na San Bernabéu nadšený.

Podobnou euforii ale naopak nesdílí vedení Bayernu. „Alabu prodávat nechceme,“ ozývá se z útrob Allianz Areny. Výkonný ředitel Karl-Heinz Rummennigge před týdnem naznačil redaktorům Sport Bildu svůj kategorický postoj k eventuálnímu přestupu. „Zavřeli jsme dveře. S Realem máme velmi dobré vztahy. Ovšem od roku 2008 jsme v Evropě známí tím, že neprodáme žádného hráče proti naší vůli,“ poslal jasný vzkaz direktivě Blancos.

A obtížnost transferu ještě umocňuje skutečnost, že David Alaba podepsal v březnu novou smlouvu, která natáhla jeho závazek ke klubu až do roku 2021.

Vedení Bayernu nechce ustoupit ze svých požadavků, které jsou pro madridský klub nepřijatelné. Mnichovský klub pod 80 milionů eur nepůjde. Vedení Realu již poslalo nabídku na 50 milionů eur a co s ní Bayern udělal asi není třeba dodávat.

Kam dál?

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články