Zpět na » Primera Division » Capello postaví čtyři útočníky

Primera Division - Capello postaví čtyři útočníky

0

Líbilo se

18.03. - Poté co měl styl hry Realu Madrid na Nou Capmu úspěch, je Capello přesvědčený, že takto by měl jeho tým hrát i ve zbývajících dvanácti utkáních, které jsou v lize ještě na programu. I když bude počáteční sestava podobná jako v Barceloně, absence Fernanda Gaga přinutila Capella vyhledat plán B.

Zákadní jedenáctka se na Santiago Bernabéu, s výjimkou potrestaného Sergia Ramose, kterého nahradí již uzdravený Cannavaro, objeví víceméně ve stejném složení jako na Nou Capmu. Nicméně večerního utkání se z důvodu zánětu mandlí, nebude moci účastnit Fernando Gago, čímž přinutil Capella vyhledat jinou taktiku.

Vše nasvědčuje tomu, že madridský trenér vsadí na Gutiho a Diarru, které postaví na střed, znovu dá příležitost Robinhovi a nechá ho operovat za Van Nisterlooyem. Jinými slovy dnes Capello proti Násticu postaví čtyři útočníky: Raúl, Higuaín, Robinho a Van Nistelrooy by se měli na trávníku objevit hned ze začátku.

Už to udělal i v Římě
Není to poprvé co italský trenér bude hrát s tolika útočnými hráči. Už ve své první etapě v Realu Madrid ( před deseti lety ) stavěl Sukera s Mijatovicem na hrot a Amavisca s Raúlem nechal okupovat lajny. Také když trénoval Řím, hrávali spolu Totti, Cassano, Delvecchio a Montella.

Dnes večer, pokud nemá Capello schované v rukávě nějaké překvapení, bude se moci Real Madrid pochlubit nejofenzivnější základní jedenáctkou v Primera división.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články