Zpět na » Primera Division » Kovačić: Juventus nebo Milán? Nikdy nemůžete říct nikdy

Kovačić: Juventus nebo Milán? Nikdy nemůžete říct nikdy

Kovačić: Juventus nebo Milán? Nikdy nemůžete říct nikdy © sportyou.es - Mateo Kovačić

0

Líbilo se

07.06. - Neprosadil se. Tedy zatím. Mateo Kovačić, záložník, který přišel do Realu Madrid loni v létě, nedokázal získat místenku v základní jedenáctce trenéra Zinedina Zidaneho. Proto se v jeho případě hovoří o možném odchodu. Kam to bude. Do Juventusu? Do AC Milán? Mladý středopolař nevylučuje žádnou variantu.

Mateo Kovačić se v současné době připravuje s chorvatskou reprezentací na EURO 2016, kde se v rámci bojů ve skupině střetne i s naší reprezentací. Ovšem novináře spíše zajímaly informace jeho dalšího působení v madridském klubu.

Hodně se v poslední době mluvilo především o jeho návratu do Itálie. Odtud také v létě loňského roku do kádru Bílého baletu z Interu Milán přestupoval za 32 milionů eur. A samotný fotbalista podle svého vyjádření nevylučuje možnost návratu na Apeninský poloostrov. „Juventus nebo AC Milán? Nikdy se nedá říct nikdy,“ uvedl.

Nicméně dva a půl roku strávil v Interu a tak jeho působení v konkurenčním AC nevypadá příliš pravděpodobně. „Dva a půl roku jsem hrál v Interu a pořád jsem jeho fanouškem.“

Ovšem jeho návrat k nerazzurri prý rozhodně nehrozí. „Ne. Důvod? Měl jsem takový zvláštní vztah s trenérem Mancinim. Ale jsou to moje záležitosti a nebudu je rozebírat.“

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, sportyou.es

Související odkazy
Nejnovější články