Zpět na » Primera Division » Trenér Valencie: Hráli jsme špatně

Primera Division - Trenér Valencie: Hráli jsme špatně

0

Líbilo se

18.03. - Valencia včera zažila nepříjemný karambol na cestě za ligovým titulem. S podceňovaným Racingem, který letos nebere nikdo příliš vážně prohrála na stadionu Mestalla 0:2 a hosté se tak vyhoupli na velmi příjemnou osmou příčku, zatímco Chés po výhře Barcy ztrácejí na čelo již šest bodů.

Trenér domácí Quique Sanchez Flores poznamenal: "Hráli jsme špatně, v žádné chvíli utkání jsme se necítili dobře. Za stavu 1:0 to měl Racing mnohem jednodušší. Vypadli jsme ze zápasu a nenechávali nám moc prostoru. Bylo to velmi složité vytvářet si šance. Přestože hráli dobře, je to příliš hořké ze tří střel dostat dva góly. Chyběly emoce a také štěstí. Měli jsme do toho vložit víc emocí."

Miguel Ă�ngel Portugal, trenér Racingu vyjádřil své pocity takto: "Udrželi jsme pořádek během celého zápasu. Dokázali jsme využít naše šance, dosta se do vedení a udržet ho. Teď je nejdůležitější užívat si toto vítězství, to že máme 42 bodů je pro nás pohádka. Všechno je to o práci ale vždycky chybí to štěstí. Valencia má skvělé mužstvo, možná jim trochu ubližuje, že hrají evropské poháry, jak duševně, tak fyzicky."

Záložník domácích Joaquín uvedl: "Promarnili jsme dobrou příležitost. Ztratili jsme tři životně důležité body, které by nás nechaly přímo ve hře o titul. Byl jsem překvapen, že nehraji od začátku. Myslel jsem si, že bych mohl dostávat od trenéra trošku víc souvislých příležitostí. Vypadá to, že jsem si to ještě nezasloužil."

Pinillos, obránce Racingu řekl: "Mužstvo si tohle vítězství zasloužilo, jsme moc spokojení se třemi body. Věděli jsme, že to bude obtížné utkat se s Valencií, jsme ale ostřílené mužstvo, pro soupeře je těžké vytvářet si šance."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články