Zpět na » Primera Division » Ohlasy po zápase Recreativo-Barca

Primera Division - Ohlasy po zápase Recreativo-Barca

0

Líbilo se

18.03. - Včera ligový lídr podle skóre jasně přehrál nováčka soutěže a aspiranta na start v poháru UEFA, Recreativo Huelva 4:0. Utkání však hodně ovlivnila branka Samuela Etoo hned ve třetí minutě a nevyužití jasných příležitostí domácích v polovině první půle. Zde jsou ohlasy aktérů.

Deco: Jdeme po dobré cestě

"Nevím, co mám s rukou, ale hodně mě bolí. Zranil jsem se při akci, za kterou jsem dostal žlutou kartu. V neděli mě čekají lékařská vyšetření. Po čtyřech měsících jsme konečně vyhráli venku a myslím si, že jsme na dobré cestě. Když je Etoo ve formě, stejně jako Messi, je to velmi důležitý hráč. Teď už to záleží jen na nás, jak dopadne liga, na nikom jiném. Uvidíme, jestli jsme schopni udržet dobré tempo v příštích zápasech

Barber: Neztrácíme naději

"Dali jsme do zápasu všechno, ale když se hraje proti mužstvu takové kvality, moc toho nezmůžete. Chtěli jsme udusit jejich hru uprostřed hřiště. Když se to tak vezme, neměli bysme se tím moc trápit, spíše myslet na další utkání. Možnost dostat se do poháru UEFA tu pořád je a že jsme dostali doma čtyři góly by nás nemělo poznamenat.

Messi: V útoku hrajeme rychle

"Můj gól, to byla práce Iniesty, který tam dobře presoval, já už vlastně jen vystřelil. Měl jsem štěstí, že Gudjohnsen a Etoo odlákali hráče a já zůstal sám před gólmanem. Týmu to všechno vychází, já dávám góly, kéž by to tak zůstalo. Pořád hrajeme tak, že presujeme "nahoře", útočníci jako první a proti Recre jsme se k tomu vrátili. Hráli jsme hodně rychle, hodně jsme si měnili místa, cítili jsme se dobře."

Frank Rijkaard

Už je to zase ta stará dobrá Barca?

Nesmíme zapomínat, že takhle rychlý gól rovněž nabourá plány soupeře, usnadnilo nám to zápas.

V zápase se potvrdilo, že Etoo je již zcela zotavený?

Samuel hrál 90 minut, dal dva góly a jeho výkon byl velmi dobrý.

Zdá se vám ten výsledek spravedlivý?

Pro nás je to jasný výsledek, ale statistiky uvádějí, že jsme moc na branku nestříleli. Celkově to nebylo tak dobré utkání. Vyzdvihl bych však výkony Xaviho, Iniesty a obránců.

S Etoo v útoku mužstvu tým forčekuje více?

Rychlost Samuela straší soupeře. Je to velmi důležitý hráč pro napadání. Celkově jsem však moc napadání neviděl. Napadali hlavně Xavi, Iniesta a Deco.

Už jste zapoměl na tři obránce?

Proč na to zapomínat? Pořád ji mám v hlavě, i když proti Recreativu to se čtyřmi obránci fungovalo velmi dobře.

Marcelinho:

Jak jste viděl utkání?

Buhužel jsme se nedokázali prosadit v šancích, které jsme měli. Kdyby jsme za stavu 0:1 využili nějakou z nich, zápas by byl jiný.

Barca měla skvělou produktivitu...

Barcelona byla velmi efektivní. Využili své šance

skoro na sto procent. To ti proti takovému mužstvu téměř znemožní bodovat. Jestliže své šance nevyužijete, rozhodnou oni.

V čem Recre chybovalo? Ten, kdo viděl utkání, která jsme letos odehráli musí uznat, že jsme hráli stejně, jako vždycky. Neproměnili jsme šance a druhý gól padl poté, co jsme při snaze o vyrovnání propadli.

Vidíte šance na pohár UEFA reálně?

Jedná se o cíl velmi obtížný. Budeme se snažit až do konce, ale bude to hodně těžké. Teď si musíme odpočinout a nabrat dech do závěrečné ligové fáze.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články