Zpět na » Primera Division » Coloccini: Nikam spěchat nebudeme

Primera Division - Coloccini: Nikam spěchat nebudeme

0

Líbilo se

12.04. - Obránce, či defenzivní záložník Deportiva La Coruňa Fabricio Coloccini poznamenal k víkendovému derby mezi jeho týmem a Celtou Vigo že je velmi klidný, neboť Deportivo zaujímá v tabulce dobrou pozici, zatímco Celta musí vyhrát, aby se dostala z nepříjemné situace.

"Je to příjemné utkání. Oni potřebují bodovat, ale my jsme v klidném středu tabulky a nemusíme se nikam hnát. Bude to devadesát minut, můžeme hrát v klidu, trpělivě," uvedl Argentinec. "Čím více uteče času, tím lépe pro nás, bude-li utkání nerozhodné, či ještě lépe jestli povedeme.

Celta musí hrát na tři body, my budeme hrát venku a budeme se snažit dosáhnout dobrého výsledku," objasnil Coloccini. Collooccini dále uvedl, že hráči Deportiva nastoupí do utkání velmi motivovaní, aby na stadionu Blaídos dosáhli vítězství a udělali tak radost svým fanouškům a zároveň si přeje, aby zhořkla premiéra trenérovi Stoičkovovi.

Trenér Deportiva Joaquín Caparrós by mohl pro derby postavit zcela novou sestavu, zřejmě se vrátí k systému s jediným útočníkem, který použil před čtrnácti dny na Nou Campu. Hlavní novinkou by mohl být odchovanec Iago na postu ofenzivního vysunutého záložníka. Další novinkou, jestli se potvrdí změny, které Caparrós zkoušel, by měla být absence Fabiana Estoyanoffa, místo něhož by nastoupil Pablo Alvarez.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články