Zpět na » Primera Division » Baptistu chce Tottenham

Baptistu chce Tottenham

Baptistu chce Tottenham © -

0

Líbilo se

20.11. - Španělský deník Marca oznámil, že kouč Tottengamu, Juande Ramos, si na příští transferový termín vyžádal přestup ofenzivního hráče Realu, Julia Baptisty

Bývalý hráč Sevilly, který klub opustil v létě, po němž se na Sanchez Pizjuan stěhoval právě kouč Ramos, zatím nedostal v mužstvu trenéra Schustera šanci.

Real se mohutného Brazilce snažil prodat ještě v říjnu, vše se ale zastavilo na vysoké ceně, kterou bílý balet požadoval.

Schuster sám prý hráče chtěl prodat, avšak vše se může změnit kvůli zranění Ruuda van Nistelrooye. Přesto by mělo platit, že klub dobrou nabídkou nepohrdne.

Hráč je podle španělských médií v klubu frustrovaný a kvůli tomu, že nedostává šance hrát, by rád odešel. Ramosovi by prý do mužstva kompletně zapadl: tvrdě pracující útočník, který se může stáhnou i do zálohy je prý to, co si Španěl žádá.

Tottenham má skrze Damiena Comolliho připravených 15 miliónů euro, což je částka, kterou Real žádal v létě.

Jedinou překážkou v provedení transferu by tak mohl být Baptista sám-po ročním hostování v dresu Arsenalu Brazilec deklaroval, že britské klima mu, stejně jako spustě dalších jihoamerických hráčů, nevyhovuje.

Kariéra:

2000-2003 Sao Paulo 73 zápasů, 10 gólů
2003-2005 Sevilla 63 zápasů, 38 gólů
2005-???? Real 37 zápasů, 9 gólů
2006-2007 Arsenal 24 zápasů, 3 góly

Brazílie 35 zápasů, 10 gólů

Kam dál?

Pavel Storzer / goal.com/fotbalportal.cz

Nejnovější články