Zpět na » Primera Division » Beckham už trénoval a zdravotní stav Raúla se zlepšil

Primera Division - Beckham už trénoval a zdravotní stav Raúla se zlepšil

0

Líbilo se

12.04. - Real Madrid má dnes naplánován předposlední trénink před cestou do Santanderu, kde v sobotu změří své síly s Racingem. Pro bílý balet je pozitivní zprávou to, že se David Beckham po dlouhé době dotkl na tréninku míče a zlepšil se i stav Raúla.

David Beckham, anglický záložník Realu Madrid, zahájil dnešní trénink dotykem s balónem. Už se pomalu zotavuje ze zranění kolene, kterým trpí od 4. března. Nicméně ještě stále v pravé noze cítí bolesti.

Beckham utrpěl stejné zranění jako José Antonio Reyes a to i ve stejném utkání na stadionu San Bernabéu v zápase proti Getafe. Ovšem zranění Beckhama se ukázalo být vážnějším a zatímco Reyes je už úplně uzdravený a ukázal se v minulém utkání proti Osasuně, je Angličan ještě stále mimo hru a v Santandeeru tak určitě nenastoupí. David Beckham zatím se spoluhráči trénoval jen jednou a to ještě ne naplno.

Ze začátku se pokoušel trénovat se zbytkem mužstva, ale poté co se párkrát pokusil vystřelit pravou nohou usoudil, že nebude raději riskovat a bude trénovat volněji.

Kapitán Realu Madrid měl včera problémy s pravou nohou a musel se s nimi zastavit u týmového lékaře. Ovšem dnes už trénoval v posilovně i na trávníku a zdá se, že jeho sobotní start není nereálný. Naopak Roberto Carlos se zranil účastnit se utkání nebude moci.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články