Zpět na » Primera Division » Stoičkov povede Celtu k záchraně

Primera Division - Stoičkov povede Celtu k záchraně

0

Líbilo se

11.04. - Bývalý hráč Barcelony, Bulhar Christo Stoičkov se včera stal novým trenérem Celty Vigo. Při svém příjezdu na letišti oznámil, že je "připravený" a má představu, jak dostat galicijské mužstvo z pozic, které znamenají sestup.

"Přicházím připravený a mám jistou představu, jak se z toho dostat," prozradil Stoičkov na letišti Peinador, kde ho kromě sportovního ředitele Celty, Félixa Carnera, přivítalo několik desítek fanoušků Celty.

Nicméně Stoičkov, který v posledních třech letech vedl bulharskou reprezentaci, trval na tom, že " se mužstvo musí obětovat a pracovat každý den", neboť do konce sezony už zbývá jenom devět zápasů. "Tohle se může překonat s jistou představou a obětováním a každodenní prací," komentoval bulharský trenér.

Rozhodně Stoičkova nijak netrápí, že Celta ztrácí na sedmnáctou pozici, která zaručuje záchranu, dva body. "Nevěšíme hlavu, protože Celta je dva body od záchrany, je třeba zachovat chladnou hlavu a jít zápas od zápasu," řekl Stoičkov, který nijak neskrýval radost z návratu do španělského fotbalu.

"Hodně mě to těší trénovat Celtu," uvedl Stoičkov, kterému rovněž udělalo radost, že po trénování národního týmu se může ponořit do klubové práce. Stoičkov prohlásil, že "mužstvo znám velmi dobře, mohu se spolehnout na skvělé hráče. Bulhar dále nastínil, že doufá, že se jeho trenérská štace neukončí po posledním letošním kole.

"Snad tady zůstanu," ukončil Christo Stoičkov, který ve funkci nahradil Fernanda Vázqueze, jenž byl v pondělí večer odvolán díky nedobrým výsledkům Celty. Ta v posledních osmnácti kolech získala pouze jedenáct bodů.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články