Zpět na » Primera Division » Oleguer: Jsme lepší, než ostatní

Primera Division - Oleguer: Jsme lepší, než ostatní

0

Líbilo se

10.04. - Zadák Barcelony Oleguer Presas je přesvědčený, že spolu s jeho spoluhráči získají v probíhající sezoně titul, neboť jsou podle něho lepší, než ostatní mužstva hlavně v hráčské kvalitě.

Katalánský patriot navíc přiživil klubovou oddannost, když na otázku, kdyby si mohl vybrat tým, kde by chtěl hrát, nepřekvapil. "Chtěl bych být v Barceloně." Ještě zopakoval, že mužstvo Barcelony je lepší, než zbytek ligy "bez toho, abych někým opovrhoval. Tomuto mužstvu hodně věřím a myslím, že jestli všechno uděláme dobře, budeme mistry," uvedl Oleguer.

Rovněž Oleguer připustil, že se Real v posledních kolech nebezpečně přiblížil, ale poznamenal, že záleží jen na Barce, aby nadále zůstala v tabulce na špičce. "Nemůžeme si dovolit ztrácet, ale jsme v optimální situaci," řekl. Oleguer se brání kritice, která se na tým v poslední době valí, podle něj jsou neoprávněné.

Dodal, že nečte noviny a nezajímají ho komentáře týkající se jeho výkonů. Stejně tak jako jeho spoluhráč z obrany, Francouz Lilian Thuram, nechtěl komentovat neustávající absence některých hráčů na trénincích katalánského klubu, zejména pak Ronaldinha.

Přičítá to "zdravotním potížím", které se prostě po zápasech můžou přihodit. "V utkáních obdržíte spoustu kopanců a ran, jestliže vám doktor poradí, abyste netrénovali, připadá mi to vhodné," namítl. Bývalý kouč Barcelony Johan Cruyff příčítá špatné výsledky Barcelony tomu, že klub nehraje Ligu mistrů, na to Oleguer reaguje: jsme dost velcí profesionálové na to, abychom si poradili s jakoukoliv situací," ukončil zadák Barcelony.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články