Zpět na » Primera Division » Nejlepší jedenáctka Primera Division - 29.kolo

Primera Division - Nejlepší jedenáctka Primera Division - 29.kolo

0

Líbilo se

09.04. - Přinášíme vám opět elitní jedenáctku uplynulého víkendu, ve kterém zaujala zejména porážka vedoucí Barcelony na stadionu La Romareda, hodně se teď ve Ĺ panělsku mluví i o jediné brance, kterou vstřelilo Atlético Madrid ve Villarrealu.

Atlético zahrávalo rohový kop, pak v malém vápně upadl útočník domácích Guille Franco. Obrana Villarrealu ještě v tento moment nebezpečí odvrátilo, ovšem vzápětí znovu nacentroval do šestnáctky Agüero a pak se k hlavičce dostal Eller a poslal míč mimo dosah gólmana Viery. Díky tomu, že Franco ležel na zemi nemohl střelec být ani v postavení mimo hru.

Hvězda domácího týmu nehledal chyby nikde jinde, naopak poznamenal, že v opačné situaci by se zachoval naprosto stejně a přiznal, že to byla chyba jeho mužstva, které nemělo spoléhat na to, že Atlético míč zakopne. V internetové diskusi na marca.com dokonce 62% čtenářů zastává názor, že by míč v podobné situaci rovněž nezakoplo.

Ve víkendovém kole dále zaujala krásná a chytrá gólová patička záložníka Athleticu Gabilonda, která sloužila jako tříbodový balzám v utrápěné sezoně. Valencia do utkání nastoupila bez šesti členů základní sestavy, Villa, který nastoupil po přestávce na vše nestačil. Trenér hostí Flores si neodpustil stesky, že Athleticu hodně pomohl rozhodčí. To je ve Ĺ panělsku hodně rozšířený názor, že Athletic, díky své historii, kdy ani jednou nesestoupil, požívá nepřiměřené náklonnosti rozhodčích. Domácí to samozřejmě popírají.

Sevilla promarnila možnost dostat se do čela, její hráč, Dán Poulsen dokonce trošku překvapivě označil za favorita Barcelonu. To znělo dost alibisticky. Real se možná dostává z nejhoršího, z popela se sbírá Emerson, gólově se prosadil i Raúl. Hostující trenér Ziganda potvrdil, že výhra domácích byla naprosto spravedlivá.

Toňo (Racing)

Diogo (Zaragoza) - Puyol (Barcelona) - Nunes (Mallorca) - Juanfran (Zaragoza)

Etxeberría (Athletic) - Javi Martinez (Athletic) - Emerson (Real Madrid) - Corominas (Espanyol)

Raúl (Real Madrid) - Rosu (Recreativo)

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články