Zpět na » Primera Division » Sevilla propásla šanci

Primera Division - Sevilla propásla šanci

0

Líbilo se

08.04. - Sevilla promarnila další příležitost znovu se podívat na samotný vrchol Primera Division. Zápas s Racingem i přes spoustu šancí domácích fotbalistů skončil bezbrankovou remízou a Barca se tak může nadále vyhřívat na čele.

Trenér andaluzského týmu se k utkání vyjádřil takto: "Promarnili jsme doma příležitost vrátit se do čela. Získali jsme pouze bod, musíme se s tím smířit. Snažili jsme se dát gól všemi způsoby, měli jsme jasné gólovky, ale nebylo nám přáno, i když Racing bránil dobře."

K faktu, že z posledních dvou zápasů vytěžili jeho svěřenci pouze dva ze šesti možných bodů odpověděl: "Je zřejmé, že proti Osasuně, nebo proti Racingu jsme měli alespoň jednou vyhrát, aby jsme si pojistili pozici na špičce tabulky. Ale ve fotbale se nevítězí, když nedáváte góly a to jsme nezvládli. Hráči vyvinuli nadměrné úsilí, ale dneska jsme nebyli schopni dát gól přes dobré příležitosti," poznamenal.

Ramos se rovněž rozpovídal o svých svěřencích v útočné vozbě. "Máme čtyři útočníky a využíváme je tak, jak uznáme za vhodné. Bojují mezi sebou o dvě místa. Záleží na tom, jaký se hraje zápas, podle toho, čeho chceme dosáhnout zvolíme jednoho, či druhého. Záleží na vlastnostech hráče. Jejich schopnosti rozhodují o tom, že jeden hraje víc a druhý méně. Rovněž máme hráče, kteří mají problémy, jako Kanouté, které musíme šetřit. Jsem tady skoro dva roky a znám výkonnost a to, co mohou jednotliví hráči nabídnout," podotkl.

Hvězda týmu, obránce Daniel Alves viděl utkání následovně: "Hráli si svoji hru, hodně zdržování, padali na zem, aniž by se něco stalo...Styl, který se nám nelíbí. Takže oni hráli svoji hru a my svoji."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ sevillafc.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články