Zpět na » Primera Division » Etoo nebude hrát

Primera Division - Etoo nebude hrát

0

Líbilo se

07.04. - Samuel Etoo, kamerunský útočník ve službách Barcelony, nebude moci dnes nastoupit v zápase proti Zaragoze na stadionu La Romareda., protože má natažený sval v pravé noze. Etoo se znovu dostával do formy a hráčům bude na hřišti určitě chybět.

Ăštočník Barcelony, který celý týden normálně trénoval, se podrobí léčbě a zpevnění pravého svalu, protože kvůli němu nebude moci nastoupit do sobotního utkání.

Etoo byl jedna z hlavních postav zápasu, který odehrála Barcelona v Zaragoze minulou sezónu a vyhrála 0-2. Ovšem hřiště musel opouštět za výhružek a za rasistických pokřiků, které na něho lítaly z některých sektorů domácích tribun.

V Zaragoze také nebude hrát Brazilec Juliano Belleti, který má bolesti, a proto nemohl trénovat se zbytkem svých spoluhráčů.

Nicméně na trávník se vrátí již uzdravený Deco, který je po operaci prostředníčku pravé ruky. Ăštočník Javier Saviola a obránce Rafael Márquez, kteří chyběli v minulém utkání, se už rovněž vrací na soupisku.

Soupiska povolaných hráčů,, kterou připravil Frank Rijkaard, trenér Barcelony, pro zápas proti Zaragoze vypadá takto: Valdés, Jorquera, Puyol, Xavi, Deco, Zambrotta, Iniesta, Ronaldinho, Messi, Gudjohnsen, Gio, Edmílson, Sylvinho, Saviola, Thuram, Oleguer, Giuly y Márquez.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články