Zpět na » Primera Division » Deco: Zaragoza má skvělé mužstvo

Primera Division - Deco: Zaragoza má skvělé mužstvo

0

Líbilo se

07.04. - Záložník Barcelony Anderson Luis de Souza, Deco, je již zcela zdráv a zraněný prst z utkání proti Recreativu ho už netrápí. Zcela jistě nastoupí dnes večer na stadionu la Romareda proti pátému celku tabulky, Realu Zaragoza.

Portugalský záložník si nemyslí, že by utkání v Zaragoze mělo být "těžší než ostatní z těch, co ještě zbývají, ale historie říká, že nás nečeká nic jednoduchého." Deco říká, že: "Zaragoza má skvělé mužstvo, navíc má výhodu domácího prostředí, k tomu ještě bojují o Ligu mistrů, ve hře je hodně."

Navzdory tomu poznamenal: "v tomto utkání se nerozhoduje liga, ale je velmi důležité." Deco souhlasí s většinou svých spoluhráčů, že ligový zápas nemá nic společného s pohárovým utkáním, kdy se Barce podařilo otočit nepříznivě se vyvíjející sérii. "Jsou skvělé mužstvo, a tehdy asi nečekali, že to obrátíme. Respektujeme je jako tým, stejně tak jako oni nás."

Deco považuje ligovou soutěž za naprosto otevřenou, ačkoliv Barca je jediným týmem, který má situaci ve svých rukou. "jestliže ztratíme, můžou se nám přiblížit, jestliže ale ztratí naši pronásledovatelé, můžeme odskočit. V tomto okamžiku jsme na tom dobře, ale schází ještě deset zápasů, což představuje třicet bodů a rozdíly jsou minimální. Díky tomu je každý zápas jakési malé finále, i když my jsme jediní, kteří to máme ve svých rukou," uznal.

Dále Deco vyjádřil překvapení nad výsledky Realu Madrid i přes jeho nedobrou hru: "Překvapuje mě to, že jsou za námi jen na pět bodů, mají velkou šanci ligu vyhrát." Rodilý Brazilec pohovořil i o utkání poháru UEFA mezi Espanyolem a Benficou, který komentoval pro TVI.

Hráč Barcelony připustil, že by si přál, aby postoupilo portugalské mužstvo " protože trenér a někteří hráči jsou mí přátelé." Na závěr uvedl, že přátelské utkání proti Al Ahly neovlivní výkon mužstva. "Klub jako Barca by měl hrát taková utkání a když nejsme v Lize mistrů, tak nevidím žádný problém."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články