Zpět na » Primera Division » Barcelona chce prodat Bartru. Minimálně za 12 milionů eur

Primera Division - Barcelona chce prodat Bartru. Minimálně za 12 milionů eur

Barcelona chce prodat Bartru. Minimálně za 12 milionů eur © goal.com - Marc Bartra

0

Líbilo se

05.03. - Pořád se o něm mluví jako o nadějném hráči do budoucna, který ale ne a ne udělat ten definitivní krok. Marc Bartra patří mezi klubové odchovance Barcelony a na postu stopera se mu věštila velká budoucnost. Ale za dvojicí Piqué - Mascherano si moc nezahraje a nedostatek příležitostí v létě vyústí v jediné možné východisko - v přestup.

Budoucnost 25letého Marca Bartry se rýsuje mimo Camp Nou. Hráč vypadl z plánů trenéra Luise Enriqueho. Rozhodl se proto ukončit svoji etapu v katalánském klubu a v létě změnit prostředí. Jeho zástupci už se sešli s členy managementu, aby zanalyzovali znepokojivou situaci. Každopádně obě strany mají více méně jasno. Bartrův přestup do jiného klubu.

O Bartru zájem je, ale to je asi tak všechno. Konkrétních nabídek zatím moc nebylo. Ovšem času je dost. Je teprve začátek března a mladý stoper má pořád dobrou pověst, především na ostrovech (Tottenham, Manchester United) a v Itálii (Fiorentina). Určitý zájem projevilo také Porto.

Toho si je vědom i klub a po případných nápadnících bude požadovat minimálně 12 milionů eur, přestože jeho výkupní klauzule činí 50. V každém případě ale chce direktiva klubu zahrnout do kontraktu, který Bartra podepíše s jiným klubem, v poslední době populární klauzuli o možném zpětném odkupu.

Barcelona má totiž v plánu angažovat na pozici středního obránce jiného hotového hráče a na tom, jestli se podaří prodat Bartru, také závisí výše investice, jakou si budou moci Katalánci do tohoto fotbalisty dovolit vložit.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Jsem za něj čekal velkou raketu tak 50 mil.eur a on jenom za 12 mil.eur Smajlík 1

Tomguncz

si upad né ? vždy když nastoupí tak to jenom hoří

ILOVEBarcelona

No jo ale pořád je to mladej kvalitní hráč.Nedaří se mu ale jen v této sezoně jinak je super.Vsadím se že kdyby přestoupil jinam dařilo by se mu.Za mladé hráče jsou kluby ochotni dát strašné peníze a myslel jsem si že toho barca využije.United by za něj dali nejméně 40 mil.eur. Smajlík 1

Tomguncz
Reklama
Anketa

Bude pro Marca Bartru nejlepším řešením stávající situace odchod z Barcelony?

Ano (16)

Ano 94,1%

Ne (1)

Ne 5,9%
Celkový počet hlasů: 17
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články