Zpět na » Primera Division » Ramos: Byli jsme produktivní

Primera Division - Ramos: Byli jsme produktivní

0

Líbilo se

06.04. - Obhájce poháru UEFA vkročil včera večer do čtvrtfinálového souboje s anglickým Tottenhamem výhrou 2:1, ale jak výsledek napovídá, rozhodně před odvetou na ostrovech není nic rozhodnuto.

Trenér Sevilly Juande Ramos po skončení včerejšího utkání uvedl, že odveta v Londýně za týden "bude velmi těžká pro oba týmy. V tak vyrovnaném souboji je náskok jednoho gólu velmi důležitý. Oni budou mít výhodu domácího hřiště, to smazává výhodu výsledku 2:1. Očekávám utkání velmi vyrovnané a dobré," dodal trenér Sevilly.

Ramos pochválil soupeře, když prohlásil, že " od půlky hřiště směrem dopředu jsou velmi kvalitní a rychlí." Dále poznamenal, že jeho tým " si nevytvořil tolik šancí, jak bývá zvyklý. Tottenham znal velmi dobře naši hru po pravé straně, chyběla nám tam plynulost, pozitivní je, že jsme nepotřebovali tolik šancí, aby jsme vstřelili dvě branky, zlepšili jsme se v produktivitě," podotkl.

Zároveň se Juande Ramos nechtěl příliš vyjadřovat k penaltě, po které Kanouté v 19. minutě vyrovnal na 1:1. "Byla to nejasná situace. Z lavičky to nebylo moc dobře vidět." Na závěr Ramos bez známek rozladěnosti pogratuloval svému týmu: "čeká nás příští týden další utkání na život a na smrt a to znamená, že stále ještě žijeme ve třech soutěžích. Bohužel za to platíme zraněními, jako například Palop, který má minimálně kontrakturu a zítra uvidíme, jestli to nemá zlomené," uzavřel.

Trenér Espanyolu Valverde po utkání svého týmu nad Benficou, v jehož průběhu vedli již 3:0 uvedl: "První gól nás rozhodil, zanechal v nás divný pocit, neměli jsme čas se oklepat a oni toho využili, aby nám dali druhý gól. Byl to hrozný lapsus, protože 3:1 by byl dobrý výsledek. Duel je otevřený, padesát na padesát. Máme určitou výhodu, neboť jsme vyhráli. Bylo to hodně živé utkání, hráli jsme dobře, ale nechává to ve mně takový divný pocit poté, co jsme vedli 3:0."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články