Zpět na » Primera Division » Jsem v klidu a šťastný

Primera Division - Jsem v klidu a šťastný

0

Líbilo se

05.04. - Přestože nenastupuje tak často, jak se očekávalo, přinává útočník FC Barcelona Eidur Gudjohnsen, že je v klidu a šťastný ve svém klubu. Islanďan si navíc myslí, že azulgranas "jsou nejtalentovanějším týmem ligy" a díky tomu vyhrají Primera Division.

Je šťastný a v klidu, přestože nehraje tolik, kolik by chtěl. To uvedl Eidur Gudjohnsen na včerejší tiskové konferenci, když se ho zeptali na jeho budoucnost v katalánském klubu. Islanďan rovněž připomněl, že v Barceloně má smlouvu, takže se nemusí spekulovat o jeho pokračování v týmu.

Ohledně ligové soutěže ponamenal jednoznačně: "Jsme nejtalentovanější mužstvo." Hráč s číslem sedm na dresu dále řekl, že "Barca je na tom dobře, vede ligu a vyhraje letos dvě trofeje", o které ještě hraje. "Nadále pracujeme a hrajeme dobře," přestože není dobré podlehnout uspokojení: "vždycky se můžete zlepšovat".

Gudjohnsen rovněž prozradil, že nemluvil s trenérem Rijkaardem o své roli náhradníka a že raději v tichosti trénuje. "Nejsem hráč, který hodně mluví se svým trenérem, protože to jsou oni, kteří rozhodují o tom, jestli budu hrát, nebo ne." Ăštočník rovněž potvrdil, že od této chvíle se bude snažit "každou příležitost využít a užít si ji."

Přestože minulou sobotu proti Deportivu nehrál, domnívá se, že Barca "hrála velmi dobře, přestože se dostala po obdržené brance pod tlak." Co se týče příštího soupeře, jímž je o víkendu Real Zaragoza uvedl, že "je to jeden z nejtěžších soupeřů", které ještě na Barcu čekají.

Na závěr islandský hrot poznamenal, že sezona se bude hodnotit jako nepovedená, jestli se nezdaří získat jak titul v lize, tak i vítězství v poháru. Naopak, "jestli vyhrajeme ligu i pohár bude to dobrá sezona," objasnil Gudjohnsen.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články