Zpět na » Primera Division » Real vsadí na Soldada

Primera Division - Real vsadí na Soldada

0

Líbilo se

04.04. - Budoucnost Roberta Soldada v Realu Madrid vypadá zase o něco reálněji. Podle deníku Marca totiž vedení královského klubu chce dát aktuálně útočníkovi Osasuny Pamplona šanci v příští sezoně.

Jak uvedl deník Marca v dnešním vydání, Roberto Soldado, hostující v Osasuně bude novým "číslem devět", tedy středním útočníkem s tím, že vedení se nebude snažit získat jiného centrforvarda.

Rodák z Valencie nepřestává snít o tom, že si jednou vybojuje místo v útoku Realu Madrid, je si vědom toho, že to je věc, kterou musí rozhodnout klub a že to vypadá že by na něj mohl vsadit. Soldado chtěl vždycky hrát na San Bernabeu.

"To musí rozhodnout lidé ve vedení klubu, udělám všechno proto, abych se příští sezonu vrátil do Realu Madrid, tam, kde jsem vyrůstal a rozvíjel se jako osobnost i jako hráč." Soldado se ale chce vrátit, aby nastupoval a ne aby vysedával na lavičce náhradníků. "Líbilo by se mi vrátit se do Madridu, kdybych věděl, že budu hrát. Jetšě zbývá dost času, budu se snažit dělat všechno co nejlepším způsobem a před nadcházející sezonou uděláme rozhodnutí," ukončil Roberto Soldado.

Ten se již před touto sezonou vyjádřil ve smyslu, že nechce sedět na lavičce a raději zvolí hostování v nějakém klubu Primera Division. Před ligovým startem na něj ukázal Osasuna a nemůže si jeho služby vynachválit, neboť zastínil dosud hvězdu navarrského útoku, Srba Sava Miloševiče.

Rovněž se stal miláčkem fanoušků na stadionu Reyno de Navarro. Ti by asi nesli velice těžce jeho odchod. Mladý Soldado ale určitě nebude chtít návrat do Realu za každou cenu, v tom má určitě jasno.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články