Zpět na » Primera Division » Jak to vidí Gago?

Primera Division - Jak to vidí Gago?

0

Líbilo se

04.04. - Fenando Gago, záložník Realu Madrid, uznal, že vidět Madrid bez kapitána Raúla by bylo divné. Ani si nechce představit, že by příští sezónu ikona týmu Raúl Gonzáles už v Realu Madrid nehrála. “Sice jsem v Realu jen krátkou dobu, ale i tak jsem zjistil, že je to pro tým strašně důležitý hráč“.

I když už nedává tolik gólů, jak bylo zvykem, je to stále nejdůležitější hráč Realu Madrid, jak na hřišti, tak i v šatně. Takto ho vidí Fernando Gago, který se dostavil na tiskovou konferenci. Argentinský záložník nebude moci nastoupit v příštím ligovém utkání proti Osasuně, kvůli kartám. “Tuto malinkou přestávku využiji k tomu, abych se dal do pořádku z vysokých teplot, které jsem měl. Zatím trénuji na okraji hřiště, abych se ze všeho zotavil a byl připraven v nejlepší kondici na další zápas, který budu moci hrát”, vysvětlil.

Po posledním triumfu ve Vigu proti Celtě, se Real Madrid, v této sezóně nejlepší tým na hřištích soupeře, vrací na Santiago Bernabéu. Má v úmyslu zvítězit a uspokojit své fanoušky. Gago prozradil téma, o kterém se v madridské šatně vedou neustálé řeči. “Je zvláštní, že ztrácíme tolik bodů na našem stadionu, ale od zápasu s Barcelonou nastala změna a ukázalo se, že toto mužstvo má chuť bojovat o titul. Víme, že základem je vyhrávat doma. Je těžké vysvětlit proč nám to nejde”, řekl.

Ale stále je čas to všechno změnit, budeme vyhrávat a uspokojíme naše fanoušky”, sdělil.
Argentinský hráč také řekl, že Real Madrid musí v utkání vždy hrát hlavní roli a o to více, když hraje doma.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články