Zpět na » Primera Division » Chci zůstat v Zaragoze

Primera Division - Chci zůstat v Zaragoze

0

Líbilo se

03.04. - Pravý bek Realu Zaragoza, Uruguayec Carlos Diogo uvedl, že mu velmi lichotí, když se vedou řeči o tom, že samotná Barcelona má v úmyslu koupit jej do svého hvězdného týmu. Obratem však dodává, že chce zůstat v Zaragoze.

"Jsem spokojený, je to dobré, když si klub jako Barcelona někoho všimne. Ale tento týden s nimi hrajeme a potřebujeme vyhrát. Nechci na to myslet, uvidíme, co se stane," poznamenal Diogo, jehož přáním je zůstat v Zaragoze, kde je podle svých slov velmi spokojený.

"V tuto chvíli myslím jen na Zaragozu a na to, že tu chci zůstat," zdůraznil. Jihoamerický obránce řekl, že se zatím ještě nepodepsala smlouva ohledně jeho přestupu do Realu Zaragoza, a jednání se táhnou déle, než se původně předpokládalo. Hlavní příčinou je skutečnost, že Real Madrid chce do smlouvy vložit klauzuli o tom, že by ho Zaragoza nesměla v budoucnosti prodat do Barcelony.

Diogovi se zmíněná klauzule vůbec nelíbí a k této záležitosti podotkl: "jdete do nějakého klubu a máte, když to tak řeknu, na ruce okovy abyste nemohl jít jinam. Důležité je aby hráč dělal v klubu svou práci dobře, ale ne s takovouhle podmínkou," postěžoval si Diogo. Ten by rád vzkázal Realu a požádal ho "aby nekladl žádné překážky a aby vyřešil celou záležitost co nejrychleji."

K zájmu Barcelony řekl: "Snažím se být mimo tyto záležitosti a zůstat v klidu, protože jsem vždycky byl takový." Dále objasnil, že mu nevadí, že se o této věci mluví, naopak, zopakoval, že je to moc pěkné, že se spekuluje o možnosti přestoupit do klubu takového věhlasu, jako je Barcelona. Zdůraznil však také, že nejde každý den na to myslet ani číst noviny, či poslouchat rádio."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články