Zpět na » Primera Division » Racing ještě nabídku nedostal

Primera Division - Racing ještě nabídku nedostal

0

Líbilo se

03.04. - Srbský obr Nikola Žigič po několika průměrných zápasech na sebe opět upoutal pozornost předních evropských týmů. V neděli výrazně pomohl k výhře svého Racingu nad Athleticem. Vedení týmu z Cantabrie však nadále prohlašuje, že zatím nikdo nepodal oficiální nabídku na koupi santanderské dvanáctky.

Nejvíc se spekulace rozvíjejí v Anglii a Itálii. Tým Premier League Tottenham Hotspurs byl tím, kdo projevuje údajně největší zájem. V jeho útoku teď hraje prim Bulhar Berbatov, kterého by rád získal Manchester United. A Kohouti by Nikolu Žigiče viděli jako výbornou náhradu. Alespoň tak to mají vymyšleno v Tottenhamu.

Velký zájem vzbudil objev letošní sezony Primera Division i na Apeninském poloostrově, zvláště po povedeném víkendovém zápase s Bilbaem (5:4), který Santander posunul téměř na pozice zaručující postup do příštího ročníku poháru UEFA.

Oním zájemcem je vedoucí tým Serie B, slavný Juventus, který potřebuje pro předpokládané souboje v nejvyšším patře italského fotbalu nutně posílit. Mluvčí Racingu Santander uvedl následující: "Žigič je majetkem klubu a do této doby nás nikdo nekontaktoval, aby nám něco nabídli."

Vypadá to však, že to je pouze otázka času. Nikola Žigič potvrdil, že je šťastný ve Ĺ panělsku a rovněž spokojený se svými výkony. Navíc se chce soustředit pouze na svoji práci v Racingu. "Je mi známo, že se objevují různé hlasy, které mluví o mém odchodu z klubu, protože se mi daří. Ale ještě je je brzy hovořit o mojí budoucnosti," ukončil srbský kanonýr.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články