Zpět na » Primera Division » Nejlepší jedenáctka Primera Division - 28.kolo

Primera Division - Nejlepší jedenáctka Primera Division - 28.kolo

0

Líbilo se

02.04. - Dvacáté osmé kolo Primera division přineslo úctyhonou nadílku gólů, zejména duel Racing - Athletic (5:4) zůstane asi dlouho v paměti nejen těm, kdo byli jeho přímými svědky. Srb Nikola Žigič vstřelil dva góly a nemohl tak přijít o místo v sestavě kola.

Navíc se přichomýtl u čtvrté branky svého týmu, která nakonec byla "připsána" hostujícímu Iraolovi, který hlavičkoval do vlastní branky. Místo v sestavě si určitě zaslouží i Uruguayec Diego Forlán, který dvěma góly na stadionu La Cartuja pomohl svému týmu alespoň k bodu, byť trochu s trpkou příchutí.

Levou stranu si obsadil Ronaldinho, ten sice branku nedal, ale podílel se na obou triumfech svých kolegů z útoku Messiho a Etoo, zvláště první asistence stála za to. Z hvězdného tridente se dostal do jedenáctky ještě právě Argentinec. Další krásná branka byla nominační vstupenkou pro Casquera z Getafe.

Pořádný kus za šestnáctkou napřáhl svou levačkou a poslal míč do pravého horního rohu brankáře Zaragozy Césara. Na krajích obrany najdeme další úspěšné střelce, Ansoteguiho a Ă�ngela. Mezi tři tyče se prosadil reprezentační gólman Iker Casillas.

Casillas (Real Madrid)

�ngel (Celta) - Garay (Racing) - Ansotegui (Real Sociedad)

Pires (Villarreal) - Casquero (Getafe) - Colsa (Racing) - Ronaldinho (Barcelona)

Messi (Barcelona) - Forlán (Villarreal) - Žigič (Racing)

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články