Zpět na » Primera Division » Barcelona brzy získá na hostování brazilského útočníka Roberta

Primera Division - Barcelona brzy získá na hostování brazilského útočníka Roberta

Barcelona brzy získá na hostování brazilského útočníka Roberta © sport.es - Robert Goncalves

1

Líbilo se

19.12. - Podle informací španělského deníku Sport je Barcelona velmi blízko získání 19letého brazilského útočníka Roberta Goncalvese, působícího ve Fluminense. Azulgranas se dohodli na hostování hráče s opcí na přestup ve výši 7 milionů eur.

„Barcelona je jen krůček od angažování Roberta z Fluminense formou hostování, do nějž je zahrnuta i opce na přestup,“ uvedl španělský list. Podle jeho informací by měl být nejprve zařazen do kádru rezervního celku, nicméně trénovat by měl s prvním celkem. Celá operace by se měla definitivně uzavřít v příštích dnech.

Devatenáctiletý Robert Goncalves nejčastěji nastupuje jako ofenzivní záložník na pozici pod hrotem, nicméně nedělá mu problémy hrát i v útoku. Vyniká především díky svým fyzickým dispozicím a schopnostem tvořit hru. Jednou ho již trenér Dunga pozval na soustředění brazilské reprezentace a samozřejmě pravidelně nastupuje za mládežnické kategorie této země.

Barcelona hráče hned několikrát „naživo“ sledovala v akci. Nedávno se do Brazílie osobně vydal Urbano Ortega, aby hráče nejen sledoval, ale také s ním a jeho blízkými pohovořil. Podle jeho tvrzení je hráč naprosto přesvědčen o svém příštím kroku a s celou operací souhlasil.

Fluminense nemá problém s hráčovým hostováním, ještě ale zbývá vyřešit výši přestupní opce, jež by se odhadem měla pohybovat kolem 7 milionů eur. Barca jednala velice rychle, protože o mladého hráče projevoval zájem Manchester City a také londýnská Chelsea.

Kam dál?

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Jan Preisler / fotbalportal.cz, sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

No...snad to nebude něco ve stylu pravého beka Douglase koupeného před pár lety ze Sao Paula za 5 miliónů, kdy se každý pozastavoval (a oprávněně) nad tím, koho že jsme to vlastně koupili, který pokud se nepletu, nastoupil snad ke 2 zápasům Barcy.

Bolomsson85
- 19.12. Odpovědět

Doufám, že je to kec! To už může hrát Sandro s Munirem. Do rezervy proč ne. Ale my potřebujeme hotového útočníka, který když nastoupí z lavičky, tak odvede to, co se od něj očekává. Nolito, Lavezzi, Pato... Kdokoliv z nich... Ale ne hráč, o kterým nikdo neví, kdo to je.

RaJa - 21.12. Odpovědět

No určitě by nepřišel jako hlavní posila do útoku co teď Barcelona v zimě potřebuje sehnat, neboj Smajlík 2

RaJa
Související odkazy
Nejnovější články