Zpět na » Primera Division » Capello: Remíza by byla spravedlivější

Primera Division - Capello: Remíza by byla spravedlivější

0

Líbilo se

02.04. - Trenér Realu Madrid Fabio Capello uznal, že utkání, které jeho celek odehrál včera na stadionu Balaidos by více slušela remíza, tři body týmu zajistil věčný náhradník Brazilec Robinho, který využil zaváhání brankáře Pinta, podle španělského tisku to byla jeho jediná chyba.

"Bylo to utkání, ve kterém oba týmy chtěli vyhrát, žádné se neuchýlilo k obraně. Líbil se mi přístup mých hráčů, čelili jsme velmi dobrému týmu. Remíza by byla spravedlivější," uvedl Capello. Dále řekl, že mužstvo prožívalo trochu strachu po vyloučení Gutiho v poslední minutě, současně vyjádřil radost, nad dobrým výkonem Robinha, autora vítězného gólu.

"Robinho byl znovu rozhodující, ale myslím, že všichni hráči odehráli dobrý zápas. Doufám, že to tak vydrží, abych s ním mohl počítat v dalších utkáních," uzavřel Capello.

Trenér druhého celku tabulky po remíze v Pamploně uvedl: "Nebyly tam nějaké velké šance, utkání komplikoval déšť, byly tam nepřesnosti. Hráči zápas odehráli nejlepším možným způsobem. Jste to vy, novináři, kteří tvrdíte, že víc myslíme na Tottenham, ale dnes jsme měli v hlavě pouze výhru v Pamploně. Co se týče hráčů je to stejné, jestli hrajete s tím, nebo s tím. Proti Násticu hráli hráči základní sestavy a prohráli jsme."

Po remíze Atlética s Mallorcou 1:1 domácí kouč Aguirre poznamenal: "Dostali jsme gól, po situaci, kterou jsme si špatně pohlídali. Už se nám to stalo v Zaragoze. Antonio López špatně zhodnotil situaci, stálo nás to gól. Potom jsme hráli spíš srdcem, než hlavou. Snažili jsme se, ale nešlo to."

Trenér Zaragozy Víctor Fenández po nerozhodném výsledku svého mužstva sdělil: "Mohli jsme vyhrát. Měli jsme dobré šance, vykopávali míče z branky, prostě rozehrané na tři body. Zraněním Sergia jsme ztratili sílu ve středu pole." K brance domácích na 1:2 minutu před poločasem řekl: "Byl to psychologický okamžik. Remíza nás mrzí, ztratili jsme dva body. Getafe je dobré, živé, agresivní mužstvo, díky tomu bojuje o Evropu. Kdybychom vyhráli, mohli jsme je z tohoto boje vyřadit."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články