Zpět na » Primera Division » Laporta: Ronaldinho je tady šťastný

Primera Division - Laporta: Ronaldinho je tady šťastný

0

Líbilo se

01.04. - Joan Laporta řekl brazilské star Ronaldinhovi, že může zůstat na barcelonském Nou Campu, jak dlouho bude chtít. A on se odvděčil za důvěru skvělým výkonem.

Budoucnost reprezentačního útočníka Brazílie v Barceloně byla v posledních týdnech nejistá, mluvilo se o zájmu AC Milán, kde by mohl doplnit své krajany Ronalda a Kaka.

Ronaldinhův agent Roberto de Assis se v sobotu setkal s prezidentem FC Barcelony Juanem Laportou, aby pohovořili o situaci kolem největší hvězdy Barcy. Toto jednání nakonec bylo úspěšné. Barcelona mu nabídla "nekončící" smlouvu.

Laporta je přesvědčen, že bývalé eso Paris Saint Germain je na Nou Campu šťastný a znovu zdůraznil, že si přeje, aby Ronaldinho v klubu zůstal. "Ronaldinho je v Barceloně šťastný" řekl Laporta pro televizi TV3. "Chceme ho tady, protože to bude prospěšné pro obě strany. On je součást klubu. Dobrou image klubu máme po celém světě hlavně díky němu a i po sportovní stránce musí být trenér Frank Rijkaard spokojen."

"Zůstane tady dlouho, protože si to zaslouží. Může tady hrát, jak dlouho bude chtít."

Ronaldinhovi jeho smlouva měla vypršet v roce 2010a a De Assis tvrdí, že teď se Ronaldinho může plně soustředit jen na fotbal a neřešit budoucnost.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ Skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články