Zpět na » Primera Division » Villarreal by si měl dát vysoké cíle

Primera Division - Villarreal by si měl dát vysoké cíle

0

Líbilo se

01.04. - Robert Pires, letní posila Villarrealu sehrál včera díky zranění kolena teprve své druhé utkání v Primera Division a hned dal branku, která znamenala průběžné vedení jeho týmu v soboji proti Betisu 3:2.

Domácí mužstvo však nakonec stihlo v nastveném čase srovnat a tak trefa Pirese tři body neznamenala. Robert Pires, ještě loni hráč londýnského Arsenalu potvrdil, že cílem Villarrealu je vybojovat místo pro účast v příštím ročníku poháru UEFA, i když to může být velmi obtížné.

"Je to naše povinnost o to bojovat," poznamenal Francouz, který si myslí, že by to měl být cíl pro tuto sezonu, proto byla škoda, že se týmu nepodařilo udržet nadějně rozehraný zápas v Seville na stadionu La Cartuja, který není domovským stánkem Betisu. Ofenzivní záložník Villarrealu vstřelil třetí gól svého týmu, byť vyvolal rozporuplné reakce u domácích hráčů a fanoušků, podle nichž se jednalo o ofsajdovou siuaci, Betisu se však v závěru podařilo vyrovnat na tři tři.

"Villarreal by si měl dávat vysoké cíle, jednak proto, že tu hrají velice kvalitní fotbalisti a také díky hře, kterou umí mužstvo předvést. Je pravda, že nás potkala spousta nepříjemností, ale je před námi ještě deset zápasů, uzdravili se někteří hráči, takže myslím, že bychom měli aspirovat na místa někde nahoře," odhaduje Pires.

Posteskl si rovněž, že výhra ve včerejším utkání by posunula Villarreal nahoru v tabulce a vysvětlil, že mužstvo vyrobilo příliš chyb, přestože vědělo, že soupeř je v tomto ohledu nebezpečný. "Mohlo by se říct, že jsme měli smůlu, ale za stavu 2:3 jsme to prostě měli nějak uhrát," komentoval francouzský záložník situaci.

Ke svému premiérovému gólu poznamenal, že ho trápí, že byl nakonec k ničemu, ale udělal mu radost. "Po sedmi měsících nicnedělání toužím strašně moc hrát, vrátit se na mojí úroveň, to mi ještě chybí. Možnost hrát pár minut a dát nějaký gól je pro mne dobrá," uzavřel Pirés.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články