Zpět na » Primera Division » Jak to vidí trenéři

Primera Division - Jak to vidí trenéři

0

Líbilo se

01.04. - Včera večer se odehrála téměř polovina z plánovaného víkendového programu. Utkání skončila až na jednu vyjímku výhrami domácích mužstev. Jak viděli utkání někteří trenéři?

Barcelona - Deportivo 2:1

Kouč vedoucího celku tabulky Frank Rijkaard byl spokojený se třemi body, ovšem přiznal, že Deportivo dokázalo dostat Barcu do obtíží. "Měli jsme velmi dobré okamžiky, tak jak bysme chtěli vidět Barcu hrát. Na soupeřově půlce s pěknými kombinacemi. Ale je třeba hrát pořád nadoraz, ačkoliv je skóre příznivé." Holanďan uvedl, že Barca nedokázala rozhodnout zápas a že gól mladého Adriána byla jakási hrozba, či varování pro jeho tým. "Když všichni očekávali gól na 3:0, oni snížili, pak se objevila nervozita, nesmíme zapomínat, že fotbal se hraje devadesát minut."

Trenér Deportiva Joaquín Caparrós prohlásil: "Byl tady rozdíl v efektivitě, Barca ji má hodně vysokou. Když nedají jednu šanci, promění druhou. Dnes jsme tu měli hodně hráčů, kteří poprvé nastoupili na tak velkém stadionu, jako je Nou Camp, bylo to pro ně důležité, aby se stále zlepšovali." S příchodem Adriána získalo Deportivo podle Caparróse "lehkost a zlepšilo napadání ve středu pole, chybělo nám štětí, to jsme postrádali, abychom tady bodovali."

Valencia - Espanyol 3:2

Valencia porazila Espanyol 3:2 a trenér domácích Quique Sanchez Flores k utkání poznamenal, že jeho tým předvedl dobrý první poločas a že za stavu 3:1 nečekal tak zamotaný konec, ve kterém jeho tým hodně trpěl. K tomu, že nechal některé hráče odpočívat poznamenal, že neměl jinou možnost, protože po reprezentačních zápasech je zpravidla Valencia poznamenaná únavou a trápí se. Rovněž vyzdvihl výkon obou krajních záložníků Vicenteho a Joaquína, kteří podle něj udělali na hřišti prostor, zvláště v první půli.

Trenér hostujícího Espanyolu Ernesto Valverde řekl toto: "Po gólu na 1:1 se utkání vyrovnalo, z ojedinělé akce však dali na 2:1. Přestože jsme prohrávali 3:1, nic jsme nevzdali, v každém případě má pro nás utkání hořkou příchuť, poté, co jsme hráli dobře. Jsou dobří, když dostanou prostor, potrestají to. Když útočíte a riskujete, musíte si být vědom toho, že Valencia je tým, který tě protiútoky může srazit. Důležité je, že odjíždíme s dobrým pocitem, že mužstvo hraje dobře. Mohli jsme remizovat. Ve čtvrtek nás čeká důležité utkání poháru UEFA."

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články