Zpět na » Primera Division » Naším cílem je vítězství

Primera Division - Naším cílem je vítězství

0

Líbilo se

31.03. - Trenér Celty Vigo Fernando Vázquez znovu čelí obtížné situaci, jeho mužstvo zaujímá v tabulce pozici v přímém ohrožení sestupem a tak proti zítřejšímu soupeři mu zbývá jediné: vyhrát.

"Nejprve musíme zjistit, jaká bude taktika Realu, abychom věděli, jak s nimi máme hrát. Jasné je, že tohle utkání musíme vyhrát, takže náš cíl je jediný: vítězství," poznamenal Vázquez. Dále pokračoval, že jediná pochybnost je, "jak a kde na ně máme přitlačit," protože jedenáctka vyvolených je již známa.

Hlavně by měli zapomenout, proti komu hrají. Nicméně Vázquez trval na tom, že i kdyby se podařilo Real porazit, znamenalo by to oprášení trošku zašlé prestiže, ale "jsou to pouze tři body" o které se hraje. proto připomněl, že ať se stane cokoliv, jsou před nimi ještě utkání s přímými soupeři o udržení, ve kterých "by vítězství mohlo hodně změnit."

Dále upozornil na obtížnost porazit klub z hlavního města, zvláště za těchto okolností, kdy tým ze San Bernabeu by případná prohra skoro jistě vyřadila ze hry o titul. "Liga je v rozhodující fázi, oni si rovněž nemohou dovolit mnoho chyb. Pro ně to bude jako finále, protože jestli Barca vyhraje a oni prohrají, bude to pro ně hodně těžké," komentoval Vázquez situaci.

V obráceném případě by se situace hodně zkomplikovala pro Celtu. Trenér Vázquez přiznal, že se mu moc nelíbí situace, kdy hrají v neděli v sedm večer, kdy už skoro všechny zápasy budou odehrány, což pro něj představuje další tlak.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články