Zpět na » Primera Division » Sevilla bude hrát bez Palopa, Alvese, Renata a Adriana

Primera Division - Sevilla bude hrát bez Palopa, Alvese, Renata a Adriana

0

Líbilo se

31.03. - Trenér Sevilly, Juande Ramos, připustil, že se v zápase proti Osasuně bude muset obejít bez některých opor. Ze soupisky musel vyloučit čtyři hráče: Palop, Daniel Alves, Renato a Adriano nemohou nastoupit kvůli různým zraněním, kterými trpí.

Palop je ještě stále unaven a Juande Ramos ho raději nechá odpočinout, protože ho potřebuje mít v dobré fyzické kondici a to samé platí i pro Daniela Alvese. “V hráče, kteří nastoupí máme maximální důvěru. Připadá mi zbytečné riskovat, že se tito klíčoví hráči znovu zraní, a proto je v utkání s Osasunou nechám odpočívat”, řekl trenér Sevilly.


Juande Ramos stále naléhá na to, že všechny hráče potřebuje mít v perfektní kondici. Připomenul, že zápasy v Pamploně jsou vždy intenzivní, protože Osasuna je v domácím prostředí hodně nebezpečná. “Je těžké porazit tak dobrý tým, který hraje na svém stadionu a navíc statistiky říkají, že už jsme tady také hodně let nevyhráli”, zdůraznil a připomenul si, že Sevilla na stadionu Reyno de Navarro už čtrnáct let neobstála.

Nicméně zítra Ramos oslaví svůj stý zápas na lavičce Sevilly a nepřeji si výhru jen kvůli tomu, ale také proto, že případné tři body by mohly Seville vynést velice příznivé postavení v tabulce.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články