Zpět na » Primera Division » Bojan zažil skvělou premiéru

Primera Division - Bojan zažil skvělou premiéru

0

Líbilo se

25.04. - Mladý nadějný útočník Barcelony Bojan Krkič včera debutoval v prvním týmu azulgranas a nemohl si tento okamžit vysnít lépe. Při výhře Barcy 4:0 zaznamenal druho branku svého mužstva. Bezpochyby na tento den Bojan nikdy nezapomene.

Také byl před novináři náležitě šťastný: "Co můžu chtít víc? Debutovat v prvním týmu byl můj sen a splnil se mi v šestnácti letech. Navíc jsem dal gól. To jsou dva dny, které nikdy nezapomenu."

Ăštočník barcelonské rezervy přiznal, že cítil nervozitu, když se začal rozcvičovat. "Nikdy jsem nebyl na tak velkém stadionu s tolika lidmi, to mě trošku znervóznělo. Ale pak se tovšechno srovnalo a začal jsem se cítít v pohodě, hned jsem od první minuty chtěl balon."

Bojan má jasno, komu tento gól věnuje. "Všem osobám, které mi pomáhali a také Samuelovi Etoo, ten mi hodně pomohl, řekl mi, abych zůstal klidný a užíval si to."

Bojan prozradil že měl po gólu " takové divné pocity, které se nedají popsat a nevím, jak je vyjádřit. Zdá se mi, že je to stále ještě sen, ale vím, že je to odměna za to, co jsem v posledních letech udělal." Nakonec Bojan Krkič, jehož tatínek je Srb sdělil, že jakmile se dozvěděl, že bude hrát od začátku poslal SMS svému otci.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články