Zpět na » Primera Division » Cílem je Liga mistrů

Primera Division - Cílem je Liga mistrů

0

Líbilo se

24.04. - David Albelda, záložník Valencie prohlásil, že hlavním cílem mužstva je jít zápas od zápasu, aby si společně se svými spoluhráči zajistili co nejdříve postup do milionářské Ligy mistrů, což je hlavním cílem klubu. Albelda se rozhodně nechce rozloučit s myšlenkou na to, že by Los Ché mohli ještě dobýt ligový triumf.

"Nebylo by to nic ztřeštěného na to myslet, bylo by to hodně neuvěřitelné po tolika zraněních, které tým postihla v této sezoně. Musíme jít zápas od zápasu. Nemůže to být naše hlavní idea vyhrát letošní ligu ale někde uvnitř pořád věříme, že tam malá šance je, když všechno zvládneme dobře."

Podle Albeldy Valencia může vyhrát zbývajících sedm zápasů, které má před sebou, jestliže se udrží "pozitivní linie". Dále chtěl dát najevo, že hlavních cílem před letošní sezonou bylo zajistit si start v Lize mistrů. "Vždycky to byla Liga mistrů, nikdy ne liga. Navíc kdyby letošní sezona nebyla tolik poznamenaná zraněními, byli bychom v čele," odvážil se tvrdit Albelda.

"Matematicky se to prostě dá spočítat tak, že máme ještě jakousi malou šanci, ale je jasné, že by Barcelona musela zahrát hodně špatně a my naopak hodně dobře." Albelda vidí ligového favorita v Barceloně. "Jsou v čele a možná mají nejlepší rozlosování ze všech."

Zároveň si valencijský záložník myslí, "že letošní sezona je jednou z nejvyrovnanějších v posledních letech, je to strašně těžký vyhrát venku." Potvrdil, že mužstvo rozhodně není nějak utahané, co se fyzické stránky týče. "Pokaždé se mluví o fyzičce když výsledky nejsou dobré."

Na otázku, co si myslí o přátelském utkání Barcelony v egyptské metropoli uvedl: "Je to šílenství hrát tato utkání v této části sezony. Myslím si, že je to spíše otázka marketingu, než přípravy," myslí si Albelda. Dodal, že vedení mužstva je ochotno sehrát tyhle zápasy, "protože se za ně vydělají slušné částky, ale pro hráče to není moc vhodné."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články