Zpět na » Primera Division » Lidé v okolí Cristiana Ronalda věří v návrat portugalské hvězdy do Anglie

Lidé v okolí Cristiana Ronalda věří v návrat portugalské hvězdy do Anglie

Lidé v okolí Cristiana Ronalda věří v návrat portugalské hvězdy do Anglie © static.goal.com - Odejde Cristiano Ronaldo z Real Madrid?

1

Líbilo se

02.11. - BULVÁRNÍK V průběhu léta se opět spekulovalo o odchodu Cristiana Ronalda z Realu Madrid. Velké peníze za něho prý bylo ochotno dát několik klubů, ale v popředí spekulací byl především Manchester United. Tento příběh se opakuje téměř každé přestupové období, ale je možné, že by se opravdu uskutečnil?

Podle informací od jednoho z Ronaldových přátel chce Portugalec ukončit kariéru na Britských ostrovech. José Samedo je hráčem Sheffildu Wednesday a s Ronaldem se zná z působení v akademii Sportingu Lisabon. V rozhovoru po výhře nad Arsenalem Samedo prozradil, že věří v návrat hvězdy Realu Madrid do Anglie.

"Je v Realu Madrid velmi spokojený, ale miluje anglický fotbal a anglické prostředí. Myslím si, že se do Anglie vrátí. Nebude chtít ukončit kariéru, aniž by se vrátil do Anglie."

"Říkal, že by si přál, aby působil Real Madrid v Anglii, ale to není možné, takže věřím, že kariéru ukončí v anglickém fotbale."

Kam dál?

Jan Bystřický / thesportbible.com

Související odkazy
Nejnovější články