Zpět na » Primera Division » Guti: Favoritem je Barca

Primera Division - Guti: Favoritem je Barca

0

Líbilo se

24.04. - Guti záložník Realu má jasno v tom, že rival z Katalánska zůstává nadále největším favoritem na vítězství v letošním ročníku La Ligy. Zároveň uvedl, že Real se naplno pustil do boje o titul.

"Barcelona nadále zůstává favoritem ligy. Tabulka to říká jasně, jsou v čele. Pak jsme my a Sevilla, kterou by nikdo neměl odepisovat, protože má díky předváděné hře spoustu šancí vyhrát titul."

Zástupce kapitána královského týmu ujistil, že i přes dobré výsledky, které spolu se spoluhráči dosáhli v minulých kolech, a pouhou dvoubodovou ztrátu na lídra, udržuje kádr mužstva naprostý klid. "Euforie v týmu je kontrolovaná. Víme, že jsme udělali důležitý krok, ale soutěž není jednoduchá. Nezáleží jenom na nás, ale také na tom, jestli dva týmy nad námi budou ztrácet. Pořád myslíme na to, že máme šance, ale myslíme zápas od zápasu," řekl.

Guti si myslí, že Real hraje během posledního měsíce lépe, přičítá to i tomu, že Real učinkuje pouze v jediné soutěži. "Je to znát, že nehrajeme utkání uprostřed týdne. Každým zápasem získáváme na sebedůvěře. Všecko nám vychází dobře, získáváme důvěru, jsme dva body za prvním týmem, to nás ještě víc motivuje. Když hrajeme jen jednou týdně, můžeme pracovat s mnohem větším klidem."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články